Set domček Neo Jura Lodge Smoby s dvoma dverami a stolík pre záhradníka od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby, detského domčeka Jura Lodge je dodávaný spolu so záhradným stolíkom a vedro setom s mlynom ÉcoiffierDetský domček poskytuje veľké množstvo príležitostí na hru pre viacero detí, doplnok v podobe detského vedra setu deti ocenia pri hre s pieskom či vodou. Kúpou setu hračiek urobíte detičkám dvojnásobnú radosť, a nielen to. Set hračiek má zvýhodnenú cenu ako pri kúpe separátnych hračiek. Hra v detskom domčeku a s vedierkom deti baví v každom ročnom období a domček vám navyše skrášli záhradu. 

Domček Neo Jura Lodge Smoby 2 dvere 2 okná s okenicami a krmítko pre vtákov od 2 rokov

 Francúzsky výrobca Smoby prichádza s moderným, rozšíriteľným domčekom Neo Jura Lodge pre chlapcov aj dievčatká už od 2 rokov. Revolučná novinka z dielne popredných francúzskych dizajnérov zaručí vašim deťom množstvo radostne strávených chvíľ v interiéri aj exteriéri. Domček deťom ponúkne 2 polovičné dvere2 okná s otvárateľnými okenicami a originálne kŕmidlo pre vtáčiky. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch je tvorený reliéfom z kameňa a dreva, spolu s obrázkami zvieratiek a kvetiniek. Priestranný interiér ponúkne deťom dostatok miesta na rôzne hry a zábavu.

Jedinečný a inovatívny koncept domčeka Neo Jura Lodge prichádza s možnosťou pripojenia rôznych doplnkov. Deti milujú rôzne technické vylepšenia a samy sa môžu rozhodnúť, čo ich domček potrebuje. K tomuto domčeku je možné samostatne pripojiť letnú kuchynkupiknikový stolík aj predzáhradku s črepníkmi, takže si malí kuchári a záhradkári prídu na svoje. Vynikajúcim doplnkom môže byť aj komín, zvonček alebo odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s konvicou na polievanie. Deti, ktoré majú rady súkromie, určite potešia celé dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára.

Rozmery tohto domčeka sú 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia.

Stôl pre záhradníka The Flower Box Garden&Seasons Écoiffier s náradím a doplnkami od 18 mes

Stôl pre záhradníka The Flowe Box z edície Garden&Season od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje krásny darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Záhradný stolík s rozmermi 43*27,5*31 cm je vyrobený z pevného a odolného plastu v zelenom vyhotovení, takže sa stane ozdobou každého dvora alebo záhrady. Deti sa vďaka nemu naučia sadiť rastlinky, kvetiny, starajú sa o ne, polievajú ich a hravým spôsobom si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode a trávia čas na čerstvom vzduchu.

Súčasťou stolíka je aj sada náradia, v ktorej sa nachádzajú 2 kvetináče, motyčka, hrabličky, sadiaci kolík, lopatka, krhlička a značky. Záhradný stolík pomôže deťom s rozvojom jemnej motoriky, hrou na záhradkárov sa približujú svetu dospelých, koncentrujú sa na detaily a hravou formou si rozvíjajú aj logické myslenie a predstavivosť. Stolík pre záhradkárov stojí na 4 pevných nohách, jeho celková výška je 31 cm, je prispôsobený pre malé detské rúčky.

Vedro set s mlynom Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mes

Detský vedro set Ryba Écoiffier je sada doplnkov do piesku, ktorá je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Vedro set pre deti obsahuje vedro, mlyn, sitko, lopatku, hrable a formičku. Vedierko s nástrojmi do piesku sú vyrobené z kvalitného plastu.

  • 6 dielny set do piesku
  • 6 nástrojov z odolného plastu
  • mlyn na prelievanie vody alebo presýpanie piesku
  • rozmery 16,5*15,5*31 cm
  • vhodné od 18 mesiacov
  • kvalitný francúzsky výrobok

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozmery balenia100*29*122 cm
Celková dĺžka124 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť17,3 kg
NotePossibility to add accessories
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.