Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky pre deti s pieskoviskom Kód: SM310263-12
319,99 €
203,59
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek tvorí úžasný detský domček Jura Lodge od francúzskeho výrobcu Smoby a 2 hračky od nemeckého výrobcu BIG: bager Maxi Power a dvojdielne pieskovisko Mušľa. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek Smoby, pretože pri kúpe 3 hračiek nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Európski výrobcovia BIG a Smoby sú zárukou najvyššej kvality, originality a bezpečnosti. Domček sa výborne dopĺňa s bagrom, na ktorý sa dá aj sadnúť a s pieskoviskom na vodu a piesok. Vo vašej záhrade alebo na dvore spolu vytvoria zábavné centrum na hranie pre vaše deti a ich kamarátov. Ponúkajú im široké spektrum hier, pri ktorých sa rozvíja fantázia a kreativita, pohybové zručnosti a tiež sa pri nich posilňujú priateľstvá.

Domček Jura Lodge Smoby s dvoma dvierkami od 2 rokov

Domček pre deti Smoby s tradičným dizajnom Jura Lodge je vybavený dvoma oknami s okenicami. Na zadnej stene domčeka pre deti sa nachádza ďalšie okienko a polovičné dvere s poštovou schránkou a v prednej časti sú veľké dvere s krúžkovou výzdobou. Detský domček je prevedený vo farebnej kombinácii sviežej bielej, zelenej, červenej a sivej farby. Rozmery domčeka pre deti sú 132*124*117 cm. Jeho výška je 132 cm. Dvere do domčeka majú výšku 95 cm a šírku 41 cm. Dvere domčeka sa dajú uzamknúť s detským kľúčikom. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia.

Detský domček je vhodný pre chlapcov a dievčatá od 2 rokov. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. 

Bager Maxi Power BIG so sedadlom žltý

BIG maxi bager je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský pracovný voz má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Bager pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné pracovné auto je vybavené sedačkou s nosnosťou až 50 kg, na ktorej dieťa pohodlne sedí. Pomocou kľuky dieťa ovláda pohyb ramena s lyžicou s veľkým objemom. Detské pracovné auto je skvelou hračkou pre deti od troch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Detský bager je dlhý až 73 cm a pri sedení sa dieťa môže otáčať ľubovoľne do všetkých smerov.

Pieskovisko Mušľa BIG dvojdielne od 12 mesiacov modré

Dvojdielne pieskovisko Mušľa značky BIG je ideálne pre letné šantenie detí od jedného roka. Modré pieskovisko v tvare hrebenatky má dva samostatné diely, ktoré možno naplniť vodou či pieskom a okrem pieskoviska tak vytvoríte dieťaťu aj malý bazénik. Podľa príslušných noriem nedosadajú oba diely pieskoviska vzduchotesne do seba, aby sa zabránilo náhodnému uduseniu dieťaťa. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 100 kg piesku alebo 100 litrov vody. Dvojdielne pieskovisko v tvare mušle má rozmery 180*87*20 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Špeciálnou vlastnosťou hračiek Smoby aj Big sú UV stabilizátory, ktoré chránia plast pred slnečným žiarením. Výrobky Big sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Výrobca BIG poskytuje na svoje hračky nadštandardnú záruku až 3 roky. Vytvorte vašim deťom doma to najzábavnejšie centrum na hranie a postarajte sa im o celé dni veselej zábavy a utužovania priateľstiev s cenovo výhodným setom hračiek Smoby.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery124*117*132 cm
Celková výška132 cm
Rozmery balenia99*30*122 cm
Celková dĺžka124 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18,8 kg / 22 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...