Set domček Jolie Smoby modrý s 3 oknami a 2 žalúziami a motorová píla s vŕtačkou Bob The Builder od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek domček Jolie motorová píla s vŕtačkou Bob The Builder je moderný a originálny set hračiek pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Set hračiek za akciovú cenu poteší nielen rodičov, ktorí ušetria, ale aj deti svojou vysokou kvalitou a množstvom zábavných doplnkov. Hračky v sete od Smoby spolu ladia a spoločne vytvoria zábavné detské centrum. Domček v sete od Smoby sa vyznačuje pravým francúzskym dizajnom a vďaka anti UV filtru si zachová krásne a žiarivé farby aj po rokoch používania. 

Domček Jolie Smoby modro-šedý s 3 oknami a 2 žalúziami s UV filtrom od 2 rokov

Domček Jolie je originálny záhradný domček od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. V domčeku sa výborne zahrajú všetky deti od 2 rokov. Moderný domček ponúka deťom dostatok priestoru na hry a cez 3 okná s 2 žalúziami prúdi do domčeka dostatok slnečného svetla a čerstvý vzduch. Nádherná kombinácia modrejzelenej, sivej a bielej farby pôsobí na domčeku nadčasovo a jej farby nevyblednú ani po rokoch používania, vďaka anti UV filtru. Domček pôsobí veľmi realisticky a zapadne do každej záhrady a dvora.

Domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručujú deťom bezpečnú hru a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie.

Motorová píla Staviteľ Bob Smoby elektronická s pohyblivou reťazou

Detská motorová píla Staviteľ Bob od Smoby je pekná elektronická hračka pre malých opravárov s realistickým dizajnom. Elektronická motorová píla pre chlapcov s motívom rozprávky Staviteľ Bob vydáva zvuky ako ozajstná píla, preto sa chlapci cítia, ako keby sa hrali s reálnym nástrojom. Je maximálne bezpečná, vyrobená z kvalitného materiálu, so zamatovo jemným povrchom. Chlapčenská elektronická hračka je vhodná už od 3 rokov. Detská píla je úžasná hračka, s ktorou sa malí chlapci zabavia dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Vŕtačka Staviteľ Bob Smoby mechanická s 3 nadstavcami a 2 rotáciami

Detská mechanická vŕtačka Staviteľ Bob od Smoby je pekná hračka pre malých opravárov s realistickým dizajnom. Vŕtačka pre chlapcov prichádza v balení s 3 nadstavcami a krúti sa dvomi rôznymi spôsobmi pre ešte realistickejšiu a zábavnejšiu hru na opravárov. Je maximálne bezpečná, vyrobená z kvalitného materiálu, so zamatovo jemným povrchom. Chlapčenská hračka je vhodná už od 3 rokov. Detská vŕtačka s motívom obľúbenej rozprávky Staviteľ Bob je úžasná hračka, s ktorou sa malí chlapci zabavia dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy. Vŕtačka ja prevedená v pestrých farbách oranžovej, modrej a sivej a chýbať nesmie ani portrét samotného Staviteľa Boba.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...