Set domček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvončekom a pieskovisko Motýľ s vodotryskom od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby obsahuje 2 jedinečné hračky na leto, ktoré krásne zapadnú do vašej záhrady alebo na dvor. Prvou z nich je originálny domček My House s elektronickým zvončekom. Druhá hračka v sete je dvojdielne pieskovisko Motýľ, ktoré obsahuje vodotrysk. V tejto skvelej cenovo výhodnej ponuke získavate 2 hračky od kvalitného európskeho výrobcu Smoby. Deti sa z nich budú tešiť dlhé roky a vy popri tom ušetríte. Domček sa výborne dopĺňa s pieskoviskom, ktoré sa môže zmeniť aj na bazénik. Hračky sú zladené funkčne aj farebne. Deťom ponúkajú široké spektrum hier, ktoré im pomôžu s mentálnym i fyzickým vývinom.

Domček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvončekom na dvere od 24 mes

Štýlový detský domček My Neo House DeLuxe z dielne špičkových francúzskych dizajnérov Smoby poteší každé dieťa už od 2 rokov. Domček disponuje polovičnými dverami s otvorom na listy od poštára, 2 oknami s 2 otvárateľnými okenicami a originálnymi okrúhlymi okienkami, vďaka ktorým bude pobyt v domčeku príjemný aj počas horúcich letných dní. Realistický povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho ozdobuje aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri a je vybavený elektronickým zvončekom, na ktorý zazvoní každá nečakaná návšteva.

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domček umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. 

Vlastnosti

 • záhradný domček najvyššej kvality
 • elektronický zvonček pre návštevy
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok

Detské pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Smoby pieskovisko pre deti v tvare motýľa je prevedené v krásnom odtieni jarnej zelenej farby. Detské pieskovisko sa skladá z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik, druhé ako pieskovisko na piesok. Na noc sa voda dá vyliať a jedným krídlom prikryť druhé krídlo s pieskom. Set 2 kusov pieskovísk je doplnený vodotryskom. Jednoduchým spôsobom ho napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda. Deti to majú veľmi radi, a preto sa dokážu v lete počas horúcich dní hrať v bazéniku, čľapotať sa a stavať hrady z piesku dlhé hodiny. Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie. Celá dĺžka rozloženého pieskoviska pre deti je 167 cm. Detské pieskovisko je vhodné pre deti od 2 rokov. Rozmery detského pieskoviska Smoby sú 167*111*18 cm. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Snom každého dieťatka je vlastný domček, v ktorom sa môže so svojimi kamarátmi hrať na domácnosť. Doprajte vašim deťom unikátny domček My House spolu s  pieskoviskom, ktoré sa dá rozdeliť na pieskovisko a bazénik. Deti si s hračkami Smoby užijú v lete kopec zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg / 25,7 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.