Set domček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvončekom a šmykľavka Toboggan KS dĺžka 150 cm od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek Smoby obsahuje 2 jedinečné hračky na leto, ktorým neodolá žiadne dieťatko. Prvou z nich je krásny domček My House s elektronickým zvončekom, ktorý má najnovší dizajn. Druhá hračka v sete je šmykľavka strednej veľkosti, ktorá je zároveň tobogan. V tejto skvelej cenovo výhodnej ponuke získavate hneď 2 zábavné hračky naraz, ktoré pochádzajú od kvalitného európskeho výrobcu Smoby. Deti sa z nich budú tešiť dlhé roky a vy popri tom ušetríte. Domček sa výborne dopĺňa so šmykľavkou, sú to hračky zladené funkčne aj farebne. Spolu vytvárajú jedno dokonalé hracie centrum pre deti od 2 rokov. Deťom ponúkajú široké spektrum hier, ktoré im pomôžu s mentálnym i fyzickým vývinom.

Domček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvončekom na dvere od 24 mes

Detský domček My Neo House DeLuxe z dielne popredných francúzskych dizajnérov Smoby poteší každé dieťa už od 2 rokov. Domček disponuje polovičnými dverami s otvorom na listy od poštára, 2 oknami s 2 otvárateľnými okenicami a originálnymi okrúhlymi okienkami, vďaka ktorým bude pobyt v domčeku príjemný aj počas horúcich letných dní. Realistický povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho ozdobuje aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri a je vybavený elektronickým zvončekom, na ktorý zazvoní každá nečakaná návšteva.

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domček umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. 

Vlastnosti

 • záhradný domček najvyššej kvality
 • elektronický zvonček pre návštevy
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok

Set šmykľavka Tobbogan KS Smoby s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Smoby Toboggan KS šmykľavka je stredne veľká šmykľavka pre deti s 1,5 metra dlhou plochou šmyku. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou a voda vyteká zhora dolu. Dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna, a tak má svoj vlastný súkromný tobogan. Šmykľavka má dvojité steny, ktoré zaručujú ich pevnosť a stabilitu. V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená a zospodu vystužená. Je to stabilná šmykľavka, ktorá premení každý dvor alebo záhradu na ihrisko plné radosti a zábavy. Vysoké a veľké úchytky zabezpečujú pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg. Je vhodná už od 2 rokov veku dieťaťa. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Bezpečnosť zaručujú aj protišmykové schodíky a pevná konštrukcia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Domček aj šmykľavka naviac obsahujú špeciálny anti UV filter, ktorý zabezpečí, že farby na hračkách zostanú krásne žiarivé dlhé roky. Chráni plast pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Snom každého dieťatka je vlastný domček, v ktorom sa môže so svojimi kamarátmi hrať na domácnosť. Doprajte vašim deťom unikátny domček My House spolu so zábavnou šmykľavkou, ktorá sa dá ľahko zmeniť na vodný tobogan

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg / 25,7 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.