Set domček My Neo House DeLuxe Smoby so zvončekom a zadným vchodom a multifunkčný stolík Voda&Piesok 2v1 od 24 mes

Popis produktu

Set unikátneho detského domčeka My Neo House DeLuxe s UV filtrom a detského multifunkčného stolíka pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z hračiek, ktoré sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Domček My Neo House DeLuxe Smoby s piknik stolíkom, zadným vchodom a zvončekom od 24 mes

Detský domček My Neo House DeLuxe z dielne popredných francúzskych dizajnérov Smoby poteší všetky deti od 2 rokov aj s originálnym piknikovým stolíkom elektronickým zvončekom, s ktorými zažijú ešte lepšiu zábavu. Môžu sa tešiť na polovičné dvierka s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a originálne 2 okrúhle okienka, s ktorými bude pobyt v domčeku príjemný aj počas horúcich letných dní. Realistický povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho ozdobuje aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri. Domček disponuje aj zadným vchodom, takže ním budú deti bez starostí prechádzať.

Vďaka elektronickému zvončeku ohlásia kamaráti a súrodenci svoj príchod a po hre si môžu oddýchnuť pri vonkajšom piknikovom stolíku s 2 lavicami, ktorý využijú aj na hranie, kreslenie alebo sa pri ňom najedia. Domček je nadčasový - v budúcnosti k nemu môžete ľahko dokúpiť ďalšie doplnky a výbavu, ktorých ponuku nájdete pri vytváraní objednávky v košíku. Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže si zachová svoje krásne farby aj po dlhej dobe. Domček má pevné a stabilné plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm.

Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand Smoby s krytom a loďka s formičkami 

Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand od francúzskeho Smoby poteší všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú s pieskom a vodou. Pevný plastový stôl so 4 stabilnými nohami je vyhotovený v nádhernej farebnej kombinácii zelenej, bielej, modrej a červenej, stane sa ozdobou každej záhrady. V stolíku sa nachádzajú dve navzájom oddelené komory - jednu naplníte vodou, druhú pieskom. Obe komory je možné po každej hre prikryť vrchným krytom. K tomuto stolíku dieťa využije 5-dielnu sadu doplnkov, v ktorej sa nachádzajú malé hrabličky, lopatka, lodička a dve formičky do piesku.

Detský stolík na hranie je špecifický svojou multifunkčnosťou. Po zložení vrchného krytu môžu rodičia dať do prázdnych komôr vodu alebo piesok a zábava s formičkami, loďkou a inými hračkami môže začať. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na stolíku kresliťobedovať alebo skladať stavebnice či sa hrať spoločenské hry. Stolík je vybavený aj otvorom pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia), takže sa deti počas horúcich letných dní môžu hrať v príjemnom tieni.

Mlyn s formičkami Écoiffier 5 dielov (výška 27 cm) od 18 mes

Écoiffier plastový mlyn na vodu so setom náradia do piesku obsahuje lopatku, hrable a dve formičky v tvare mušle a hviezdice. Mlyn na vodu pre deti sa dá pripojiť k niektorému z vedierok. Mlyn na vodu je 27 cm vysoký v červenej farbe, pre deti od 18 mesiacov. Rozmery má 18*17*27 cm. Detský set do piesku je vyrobený z pekného a odolného plastového materiálu.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa prísnych noriem a európskeho štandardu. Je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23,40 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.