Set domček Priateľov ekologický v prírodných farbách a záhradný stôl Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný s pieskoviskom a vodnou hrou a fúrik so záhradným náradím

Popis produktu

Ekologický domček Priateľov a stolík na vodu a piesok s fúrikom a záhradným náradím predstavujú originálny set hračiek pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na vašej záhrade originálne herné centrum. Rozšíriteľný domček je vyrobený ekologickým spôsobom z recyklovaných materiálov, vyznačuje sa prvotriednou kvalitou. Multifunkčný stolík pieskovisko s vodnou hrou osvieži kreatívne deti počas horúcich letných dní a so záhradným náradím získajú realistické zážitky pri hre na záhradkárov. 

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný z recyklovaného materiálu s UV filtrom

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends House Evo je priestranný domček pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Ponúkne deťom veľký priestor na hranie, takže sa doň zmestia aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde domčeka sa nachádza aj otvárateľná poštová schránka, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Kvalitný domček je vyrobený ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Povrch domčeka chráni UV filter, vďaka ktorému si zachová krásne farby aj po dlhom používaní. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, vyznačuje sa vysokou stabilitou, vynikajúco odoláva silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Ekologický domček z kolekcie Smoby Green deti vedie k zodpovednému vzťahu k prírode, pomáha im rozvíjať predstavivosť a sociálne zručnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami. Domček je možné kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky, ktoré prinesú deťom nové herné možnosti.

Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand Smoby s krytom a loďka s formičkami 

Záhradný stôl pieskovisko s vodnou hrou Water&Sand od francúzskeho Smoby poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. V stabilnom stolíku sa nachádzajú dve navzájom oddelené komory - jednu naplníte vodou, druhú pieskom. Obe komory je možné po každej hre prikryť vrchným krytom. K tomuto stolíku dieťa využije 5-dielnu sadu doplnkov, v ktorej sa nachádzajú malé hrabličky, lopatka, lodička a dve formičky do piesku. Detský stolík na hranie je špecifický svojou multifunkčnosťou. Po prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na stolíku kresliť, obedovať alebo skladať stavebnice či sa hrať spoločenské hry. Stolík je vybavený aj otvorom pre upevnenie slnečníka (nie je súčasťou balenia).

Fúrik so záhradným náradím Deluxe Garden&Seasons Écoiffier s krhličkou od 18 mes

Fúrik s náradím na záhradu od francúzskej značky Écoiffier predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. V originálnom modrom fúriku si môžu voziť záhradné náradie - zelenú krhličku s obrázkom vtáčika, veľké hrable a lopatu. Pomocou týchto záhradných nástrojov sa deti môžu hrať hry na povolanie záhradkárov a pomáhať svojim rodičom v záhrade. Pestré farby na doplnkoch rozvíjajú u detí fantáziu a predstavivosť, takisto si precvičia jemnú motoriku. Fúrik je vyrobený z pevných plastových materiálov a vďaka 2 predným kolieskam sa ľahko ovláda. Rozmery fúrika sú 69*30*32 cm. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu. Francúzsky Écoiffer ponúka kvalitné hračky za primerané ceny.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.