Set domček Priateľov ekologický v prírodných farbách s hracím centrom Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný so šmykľavkou a preliezačka s otvorom na hádzanie lopty

Popis produktu

Ekologický domček Priateľov a hracie centrum s preliezačkou Kraxxl predstavujú originálny set hračiek pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú záhradu a dvor. Priestranný domček dokážete kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky, je vyrobený ekologickým spôsobom z recyklovaných materiálov. Originálne hracie centrum so šmykľavkou a basketbalovým košom v kombinácii so 4-poschodovou preliezačkou BIG s otvorom na hádzanie lopty pripravia deťom množstvo športových zážitkov na čerstvom vzduchu.

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný z recyklovaného materiálu s UV filtrom

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends House Evo je priestranný domček pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Ponúkne deťom veľký priestor na hranie, takže sa doň zmestia aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde domčeka sa nachádza aj otvárateľná poštová schránka, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Prvotriedny domček je vyrobený ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Povrch domčeka chráni UV filter, vďaka ktorému si zachová krásne farby aj po dlhom používaní. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, vyznačuje sa vysokou stabilitou, vynikajúco odoláva silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Ekologický domček z kolekcie Smoby Green deti vedie k zodpovednému vzťahu k prírode, pomáha im rozvíjať predstavivosť a sociálne zručnosti pri hre s kamarátmi. Domček je možné kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky, ktoré prinesú deťom nové herné možnosti.

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou basketbalom futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Multisport Fun Centrum od Smoby je špičková záhradná hračka, ktorá poteší všetkých chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Hracie centrum v sebe obsahuje celý komplex hier do záhrady: šmykľavku, basketbalový kôš, futbalovú bránu, lezeckú stenu, rebrík a piknikový stolík. Centrum pre deti je kombinované s detským domčekom, do ktorého sa dá vchádzať polovičnými dverami s poštovou schránkou. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm a deti sa na ňu dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Rebrík je multifunkčný, po jeho otočení dieťa získa lezeckú stenu s pevnými výstupkami, ktoré preveria jeho šikovnosť a zručnosť.

Plošina na hracom centre je taktiež multifunkčná, po jej otočení sa dieťa ocitne na vlniacom sa povrchu, na ktorom sa učí udržiavať rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domčekom sa nachádza piknikový stôl s lavicami. Pre malých športovcov má detské centrum pripravený basketbalový kôš a futbalová bránka so sieťou. Detské hracie centrum v sebe spája niekoľko možností na šport, zábavu a oddych detí. Zároveň je to aj detský domček s pevnou strechou, takže sa doň môžu deti skryť v prípade nepriaznivého počasia. Rozmery tohto odolného a stabilného hracieho centra Smoby sú 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Preliezačka s otvorom na hádzanie lopty 4-poschodová Giant Kraxxl BIG konfigurovateľná 299 dielov

Preliezačka Giant Kraxxl od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelú voľbu pre všetky športovo založené deti od 3 do 7 rokov. Záhradná preliezačka Giant sa vyznačuje extrémne pevnou a robustnou konštrukciou, ktorá umožňuje chlapcom a dievčatám liezť a šplhať sa na 4 výškových úrovniach. Hravým spôsobom si trénujú obratnosť a rovnováhu, naučia sa pri lezení využívať celé telo, posilňujú si svaly na rukách a nohách. Preliezačka sa skladá z pevných plastových tyčí, ktoré ponúkajú deťom bezpečný úchop pri lezení, jej nosnosť je až 70 kg.

Súčasťou lezeckej veže je aj otvor na hádzanie lopty, vďaka ktorému si precvičia svoju presnosť a koordináciu ruka-oko. Preliezačka pozostáva z 299 dielov a 2-klipový systém umožňuje rodičom zostaviť preliezačku bez akýchkoľvek nástrojov. Konfigurovateľná preliezačka sa dá poskladať až v 7 rôznych variantoch, čím sa zaručí, že deti budú objavovať nové možnosti lezenia a tréningu na rôznych typoch konštrukcie. Rozmery preliezačky sú 185*185*230 cm. Povrch preliezačky je chránený UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhom čase.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.