Set domček Priateľov ekologický v prírodných farbách a hracia stena so 6 aktivitami Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný a vozík so záhradným náradím

Popis produktu

Ekologický domček Priateľov a hracia stena so 6 aktivitami a vozík so záhradným náradím spolu tvoria skvelý set hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na vašej záhrade štýlové herné centrum. Rozšíriteľný domček je vyrobený ekologickým spôsobom z recyklovaných materiálov, vyznačuje sa prvotriednou kvalitou. Obojstranná hracia stena s kreatívnymi a športovými aktivitami naplno rozvíja schopnosti dieťaťa a pri hre na záhradkárov sa spoľahnú na kvalitnú sadu záhradného náradia s vozíkom. 

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný z recyklovaného materiálu s UV filtrom

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends House Evo je priestranný domček pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Ponúkne deťom veľký priestor na hranie, takže sa doň zmestia aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde domčeka sa nachádza aj otvárateľná poštová schránka, deti si užijú výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Kvalitný domček je vyrobený ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Povrch domčeka chráni UV filter, vďaka ktorému si zachová krásne farby aj po dlhom používaní. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, vyznačuje sa vysokou stabilitou, vynikajúco odoláva silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Ekologický domček z kolekcie Smoby Green deti vedie k zodpovednému vzťahu k prírode, pomáha im rozvíjať predstavivosť a sociálne zručnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami. Domček je možné kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky, ktoré prinesú deťom nové herné možnosti.

Hracia stena obojstranná so 6 aktivitami Activity Wall Smoby hry s vodou loptou nastaviteľná s 29 doplnkami s UV filtrom

Hracia stena Activity Wall od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky kreatívne a športovo založené deti od 2 rokov. Obojstranná hracia stena ponúkne deťom až 6 herných aktivít, pri ktorých sa výborne zabavia a precvičujú si svoje schopnosti a zručnosti. S robustnou hracou stenou s výškou 89 cm sa deti zahrajú v interiéri aj exteriéri - povrch je chránený UV filtrom, vďaka čomu si zachová krásne farby aj po rokoch používania. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na 6 aktivít, medzi ktorými je vytváranie dráhy pre loptičky, vytváranie vodnej dráhy, koleso so športovými aktivitami, hranie piškvoriek, hádzanie loptičiek do pohárikov a tabuľka na písanie kriedou.  Súčasťou hracej steny je sada 29 doplnkov, ktoré si deti môžu na hracej stene nakonfigurovať podľa svojich potrieb.

Vozík so záhradným náradím Garden&Seasons Écoiffier s 8 doplnkami od 18 mes

Vozík so záhradným náradím Gardens&Seasons je výborná hračka, s ktorou sa zabavia všetci malí záhradníci už od 18 mesiacov. Chlapcov aj dievčatá poteší krásny vozík v tyrkysovej farbe na dvoch kolieskach, do ktorého si deti môžu poukladať plastové záhradnícke náradie. K detskému náradiu, ktoré nájdete v balení, patria 2 kvetináče, lopatka, krhlička, hrable, nožnice, malá motyčka a kolík na sadenie. Tieto doplnky sa výborne hodia ako darček pre neposedné deti, ktoré majú rady pobyt na čerstvom vzduchu. Vďaka veselým farbám a realistickému vyhotoveniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy o dobrodružstvách v záhradke.

Sada náradia na záhradu Garden&Seasons Écoiffier hrable rýľ a lopata od 18 mes

Sada náradia na záhradu Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier poteší všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú na záhradkárov. Originálna súprava obsahuje červené hrable s dĺžkou 65 cm, zelenú lopatu s dĺžkou 68 cm a šedý rýľ s dĺžkou 69 cm. Pomocou týchto záhradných nástrojov môžu deti naplno využívať svoje schopnosti a zručnosti pri hre na povolanie záhradkárov a pomáhať svojim rodičom pri sadení, hrabaní a rýľovaní. Pri hre v záhrade si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, precvičia si jemnú motoriku.  

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu. Francúzsky Écoiffer ponúka kvalitné hračky za primerané ceny.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.