Set dielňa Black+Decker Smoby a elektronická sada nástrojov 3v1 Quatro Set

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black+Decker a elektronická brúska, pílka a vŕtačka v jednom je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých malých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black+Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Elektronický set Quatro výborne zapadne do detskej dielničky. Pracovná dielnička s elektronickou pílou, vŕtačkou a brúskou v jednom sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Detská pracovná dielňa Black+Decker Smoby

Smoby pracovná dielňa Black+Decker je krásna hračka pre malých opravárov, vhodná od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo funkcií a doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre opravárov a výmyselníkov. Medzi 79 doplnkami nájdete 7 pracovných nástrojov ako kladivo, skrutkovač, kliešte, kľúče a pílu, 20 skrutiek, pravítko. Na dielni pre chlapcov nájdete viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára. Pracovný stôl pre chlapcov 4 stabilné nohy a je vyrobený z kvalitného plastu s hladkým povrchom. K hračke sa dajú stiahnuť zadarmo zábavné aplikácie pre Android a IOS.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Detská sada pracovných nástrojov 3v1 Quatro Set Black&Decker Smoby elektronická

Smoby elektronický Black&Decker Quatro set 3v1 je prepracovaná, praktická a dizajnovo pekná hračka pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov. Je naozaj multifunkčná, pretože disponuje troma vymeniteľnými hlavicami, pričom každá plní inú funkciu. Je to ručná píla, vŕtačka aj brúska v jednom univerzálnom podaní. S touto hračkou sa z chlapca stane naozajstný malý kutil. Vyrobená je z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné a dlho vydržia, no zároveň sú príjemne na dotyk a šetrné k pokožke dieťaťa.  

Ergonomicky je prispôsobená na malú ručičku dieťaťa. Preto ho môže s istotou a správne uchopiť. Funguje na baterky a pri hre vydáva zvukové efekty, ktoré deti milujú a ešte viac umocnia zážitok z hry. Hra s takouto hračkou u detí rozvíja manuálnu zručnosť a jemnú motoriku, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov. Je prevedená v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii, čo jej dodáva moderný vzhľad. Jej rozmery sú 17,5*5*20 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, preto sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Tento úžasný set dielničky s pracovným náradím 3v1 a množstvom doplnkov prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,35 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.