Set didaktický stolík Activity Table Little a sedátko so stolom Smoby s textilným poťahom

Popis produktu

Didaktický stolík Activity Table a sedátko s funkčným stolíkom s textilným poťahom potešia a zabavia všetky deti už od 12 mesiacov. Didaktické hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby v najvyššej kvalite boli navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné funkcie, ktoré priamo rozvíjajú ich kognitívne schopnosti a logické myslenie, jemné farby s veselými motívmi podporujú ich fantáziu a predstavivosť.

Didaktický stolík Activity Table Little Smoby s funkciami na vývoj jemnej motoriky od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table Little Smoby je vynikajúca multifunkčná hračka, ktorá pomôže deťom od 12 mesiacov naplno rozvíjať ich kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík pre deti stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci a dievčatá si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Tešiť sa môžu na vystreľovací katapult, prevliekanie krúžkov, otáčacie zrkadielko, valec a krásny tobogán s obrázkom sloníka, po ktorom si budú púšťať žltú loptičku.

Hrací stolík je vybavený aj farebnými vkladacími kockami s obrázkami zvieratiek, ktoré sa dieťa naučí triediť podľa tvarov a vkladať do príslušných otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže hra môže kedykoľvek pokračovať ďalej. Dieťa si týmto spôsobom precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia dlho zabávať a trénujú si pritom logické myslenie. Rozmery produktu sú 47*47*53 cm.

Sedátko s didaktickým stolom Cosy Seat Little Smoby s textilným poťahom a funkciami na vývoj motoriky od 6 mes

Sedátko s didaktickým stolom Cosy Seat Little predstavuje vynikajúce nafukovacie kreslo so stolíkom, ktoré využijú deti už od 6 mesiacov. Multifunkčné nafukovacie kreslo pre deti sa dá používať ako pohodlná opierka pri kŕmení, čítaní alebo hraní, takisto ho využijú aj ako herný kútik so stolíkom, ktorý stojí na troch nohách. Detské kreslo s opierkami na ruky podporuje zdravé a bezpečné sedenie, jeho súčasťou je aj mäkučký textilný poťah, ktorý sa dá v prípade potreby oprať.

Stolík na hranie je vybavený didaktickými hračkami, ktoré u detí naplno rozvíjajú jemnú motoriku, objavujú nové farby a tvary, zabavia ich na dlhé hodiny. Tešiť sa môžu na schovávačku s kengurou, ktorú sa naučia ovládať mechanicky gombíkmi, koalu na strome, otočné zrkadielko, hru s prevliekaním, zrkadielko a iné skvelé doplnky. Didaktické hračky zlepšujú u detí aj priestorové videnie, logické myslenie a takisto v nich podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti. Sedadlo a stolík na hranie sa dajú používať aj samostatne podľa potrieb dieťaťa. Rozmery produktu sú 66*70*42 cm.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery47*47*53 cm
Rozmery balenia50*16*60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.