Set didaktický stolík Activity Table Little a ekologické odrážadlo Smoby s opierkou a chodítkom a vodítko na ťahanie

Popis produktu

Didaktický stolík Activity Table a ekologické odrážadlo s opierkou, chodítkom a vodítkom na ťahanie predstavujú vynikajúcu sadu hračiek pre deti od 12 mesiacov. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Hračky od francúzskeho výrobcu Smoby a nemeckého BIG dokážu hravým spôsobom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné aktivity s didaktickým stolíkom, ktorý rozvíja ich kognitívne schopnosti, jemnú motoriku a logické myslenie. O nádherné športové zážitky sa postará odrážadlo so zvukom a príslušenstvom pre maximálny komfort dieťaťa a rodičov.

Didaktický stolík Activity Table Little Smoby s funkciami na vývoj jemnej motoriky od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table Little Smoby je vynikajúca multifunkčná hračka, ktorá pomôže deťom od 12 mesiacov naplno rozvíjať ich kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík pre deti stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci a dievčatá si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Tešiť sa môžu na vystreľovací katapult, prevliekanie krúžkov, otáčacie zrkadielko, valec a krásny tobogán s obrázkom sloníka, po ktorom si budú púšťať žltú loptičku.

Hrací stolík je vybavený aj farebnými vkladacími kockami s obrázkami zvieratiek, ktoré sa dieťa naučí triediť podľa tvarov a vkladať do príslušných otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže hra môže kedykoľvek pokračovať ďalej. Dieťa si týmto spôsobom precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia dlho zabávať a trénujú si pritom logické myslenie. Rozmery produktu sú 47*47*53 cm.

Odrážadlo auto Bobby Car Classic Eco BIG ekologické šedé s klaksónom a trendy nálepkami od 12 mes

Odrážadlo auto Bobby Car Classic Eco v krásnom šedom vyhotovení predstavuje originálny darček pre deti od 1 do 5 rokov. Šedé autíčko v limitovanej edícii sa stalo prvým ekologickým odrážadlom od nemeckého výrobcu BIG, ktoré má karosériu a kolesá vyrobené z recyklovaných plastov. Vďaka najmodernejším výrobným technológiám sa tak minimalizovala záťaž na životné prostredie, pričom sa ekologické odrážadlo vyznačuje rovnakou kvalitou a odolnosťou ako klasické moderné odrážadlá od značky BIG. Deti si ho obľúbia na prvý pohľad a vďaka nemu si môžu už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Robustné odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa, takisto aj správny vývoj bedrových kĺbov.

Volant odrážadla má vôľu do strán 30°, je vybavený funkčným mechanickým klaksónom, takže deti budú mať z jazdy realistickejší zážitok. Plastový povrch odrážadla je chránený pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. Pevné kolesá s odolnými pneumatikami zaručujú vynikajúce jazdné vlastnosti a stabilitu. Sedadlo je ergonomicky tvarované pre maximálny komfort z jazdy. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. Rozmery produktu sú 58*30*38 cm. Odrážadlo sa pýši vysokou nosnosťou až 50 kg.

Opierka a chodítko BIG k odrážadlám New&Classic&Next&Neo od 12 mes

Chodítko a opierka v jednom sa dá napojiť na všetky BIG odrážadlá typu New, Classic, Next a Neo, takže predstavuje veľmi užitočný doplnok k odrážadlám a zároveň pomôcku pre pre deti od 12 mesiacov, ktoré sa učia chodiť. Široká rúčka poskytuje deťom dostatočnú oporu a možnosti, ako robiť prvé krôčiky. Výška rúčky je 40 cm. Chodítko je vybavené mechanizmom proti prevráteniu, preto sa deti môžu o rúčku bezpečne oprieť bez toho, aby sa autíčko prevrátilo. Okrem využitia tohto praktického doplnku ako chodítka, sa dá použiť aj ako opierka na odrážadle. Deťom sa vďaka nej sedí na odrážadle pohodlnejšie, učia sa správne sedieť a udržiavať chrbticu vo vzpriamenej polohe.

Vodítko na ťahanie BIG s hákom k odrážadlám BIG od 12 mesiacov červené

Ťažné lano BIG je praktický pomocník, ktorý vám umožní ťahať dieťa na odrážadle. Keď sa váš drobec unaví, jednoducho vyberiete toto ľahké a skladné ťažné lano, zapnete ho za ťažné uško v prednej časti odrážadiel BIG Bobby Car a môžete ďalej dieťa ťahať. Lano je mimoriadne odolné proti roztrhnutiu. Napriek tomu, že ťažné lano je tenké, výrobca BIG garantuje nosnosť až 35 kg. Lano má pohodlnú rukoväť, ktorá sa dobre drží a silný hák. Celková dĺžka lana je 172 cm. Jasná červená a žltá farba ťažného lana sú chránené UV stabilizátormi, ktoré konzervujú farby, aby ich slnko časom nepoškodilo.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery47*47*53 cm
Rozmery balenia50*16*60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.