Set didaktický stolík Cotoons Smoby so zvukom a svetlom a odrážadlo poník s úchytom a prívesom

Popis produktu

Didaktický stôl Activity Table Cotoons so zvukom a svetlomodrážadlo poník s úchytom a prívesom spolu tvoria špičkovú súpravu hračiek, ktorá všestranne rozvíja chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Set ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Hračky spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Nadčasová sada rozvíja u detí jemnú motoriku, kognitívne schopnosti a pohybové zručnosti. Hračky od francúzskeho Smoby v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je špičková multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Odrážadlo s prívesom Baby Pony Smoby ergonomicky tvarované sedadlo a úchyt od 12 mes

Odrážadlo s prívesom Baby Pony od francúzskeho výrobcu Smoby je nádherné odrážadlo pre všetky deti a najmä dievčatká od 12 mesiacov. Štýlové odrážadlo v tvare roztomilého poníka s hrivou, uškami a veselými očkami sa stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťaťa. Veľké držadlo v prednej časti je prispôsobené malým detským rúčkam, poskytuje im pocit istoty a stability. Štyri kvalitné a odolné kolieska sa postarajú o hladkú a bezproblémovú jazdu. Šikovné šoférky ocenia pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo, na ktorom vydržia dlho sedieť. Súčasťou odrážadla je aj praktický prívesný vozík, do ktorého si môžu detičky odložiť svoju obľúbenú hračku a vziať ju so sebou na jazdu s odrážadlom.

Odrážadlo Poník je výborným pomocníkom pri motorickom a pohybovom vývoji každého dieťaťa. Spevňuje svalstvo nôh, cibrí rovnováhu, sedenie na širokom sedadle zlepšuje vývoj bedrových kĺbov. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové na dotyk. Originálny vzhľad odrážadla prebúdza v deťoch fantáziu a predstavivosť, predstavuje si jazdu na skutočnom poníkovi a získava skvelé zážitky. Celková váha odrážadla je 2,2 kg, takže si ho dieťa môže vziať aj na výlet so svojimi rodičmi. Má vysokú nosnosť až 50 kg a jeho rozmery sú 70*23*43 cm.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
NoteBattery: 2 x LR44/AG13 1.5V included
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.