Set didaktický stolík Cotoons Smoby s funkciami ružový a kolotoč s tancujúcimi figúrkami a melódiami

Popis produktu

Nájsť krásne a zároveň kvalitné hračky pre deti je niekedy naozaj ťažké. Set hračiek Smoby vám však výber uľahčí, pretože v sebe ukrýva až dve kvalitné hračky - didaktický stolík Cotoons a kolotoč Cotoons Merry. Dve hračky v jednom sete teraz získate za veľmi výhodnú cenu, čím potešíte nielen deti, ale aj seba. Detičky sa s hračkami úžasne zahrajú a zároveň sa aj niečo naučia.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didakticky stolík Cotoons s hudobnými a svetelnými funkciami je elektronický stolík pre deti vhodný od 12 mesiacov. Stolík na hranie je vyrobený z kvalitného jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, s množstvom rôznych funkcií na hranie pre deti. V pravom rohu stolíka je veľká farebná kvetinka so štyrmi farebnými lupienkami a v každom lupienku je otvor iného tvaru na vhodenie kocky.

Je to nielen náučná didaktická hra, ale deti sa pri hraní zabavia. Stolík sa dá jednoducho poskladať - nožičky sa dajú vybrať a uložiť. Detské zábavné centrum funguje na 2 LR44 batérie. Farebné prevedenie detského stolíka je v peknej kombinácii bielej a ružovej farby, vhodný najmä pre dievčatká, ale poteší aj chlapcov.

Kolotoč Cotoons Merry Smoby s tancujúcimi figúrkami a melódiami od 12 mesiacov

Detský kolotoč Cotoons Merry pre najmenšie deti, po zapnutí roztočí a vydáva pekné melódie. Kolotoč pre deti obsahuje tri figúrky Cotoons - zelenú žabku Wabap, žlto-oranžovú kvetinku Tulip a hnedú opičku Moki, ktoré sú hrdinami v seriáli Cotoons od spoločnosti Smoby. Detský plastový kolotoč s tancujúcimi figúrkami má rozmery 22*22*10 centimetrov.

Táto unikátna hračka okamžite strhne pozornosť vášho dieťaťa a zabaví sa s ňou dlhé hodiny. Milý detský kolotoč je modrej farby so slnečníkom uprostred, doplnený peknými farbami zelenej farby. Hra deti s touto hračkou rozvíja ich motoriku a fantáziu.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
PoznámkaBattery: 2 x LR44/AG13 1.5V included
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné