Set didaktický stolík Activity Table Little a garáž 3-poschodová s výťahom Smoby a kufrík na náradie s autíčkami

Popis produktu

Didaktický stolík Activity Table a 3-poschodová garáž s kufríkom na náradie a autíčkami predstavujú skvelú súpravu hračiek pre deti už od 12 mesiacov. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby v špičkovej kvalite dokážu hravým spôsobom rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné aktivity, ktoré priamo rozvíjajú ich kognitívne schopnosti a logické myslenie. Vďaka štýlovým autíčkam a garáži sa deti zahrajú aj na pretekárov, naplno využijú svoju fantáziu a predstavivosť.

Didaktický stolík Activity Table Little Smoby s funkciami na vývoj jemnej motoriky od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table Little Smoby je vynikajúca multifunkčná hračka, ktorá pomôže deťom od 12 mesiacov naplno rozvíjať ich kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík pre deti stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci a dievčatá si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Tešiť sa môžu na vystreľovací katapult, prevliekanie krúžkov, otáčacie zrkadielko, valec a krásny tobogán s obrázkom sloníka, po ktorom si budú púšťať žltú loptičku.

Hrací stolík je vybavený aj farebnými vkladacími kockami s obrázkami zvieratiek, ktoré sa dieťa naučí triediť podľa tvarov a vkladať do príslušných otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže hra môže kedykoľvek pokračovať ďalej. Dieťa si týmto spôsobom precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia dlho zabávať a trénujú si pritom logické myslenie. Rozmery produktu sú 47*47*53 cm.

Garáž 3-poschodová Grand Garage Little Smoby s výťahom autoumyvárňou a auto s helikoptérou od 18 mes

Poschodová garáž Grand Garage Little predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Detská garáž pre autíčka má 3 poschodia, ktoré sú prepojené klasickou cestou a takisto aj praktickým autovýťahom s mechanickým ovládaním. Deti sa môžu tešiť na spúšťacie rampy, rôzne dopravné značky, autoumyváreň a dráhu pre helikoptéru vo vrchnej časti. Skvelou súčasťou garáže je aj praktický úložný box na prízemí, do ktorého si deti môžu poukladať svoje autíčka alebo iné drobnosti. Dizajnová garáž v modrom pastelovom vyhotovení pôsobí realisticky, je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, takže deťom vydrží dlhé roky. V balení sa nachádza aj 1 autíčko a 1 helikoptéra

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Pri hre s viacerými deťmi si zlepšujú aj komunikačné zručnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú nových kamarátov. Rozmery garáže sú 62*60*43 cm, zmestí sa do každej detskej izbičky.

Kufrík na náradie s autíčkami Vehicles Little Smoby tri zvieratká dopravné prostriedky od 12 mes

Detský kufrík na náradie Vehicles Little od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 mesiacov. Kufrík v nádhernom modrom pastelovom vyhotovení s oblými tvarmi obsahuje 3 autíčka s podobou zvieratiek - 2 osobné autá a 1 hasičské autíčko. Kufrík je vybavený praktickou rukoväťou, prispôsobenou pre malé detské rúčky a je vyrobený z odolných a pevných plastových materiálov, jeho povrch je zamatovo jemný na dotyk. Vďaka tejto skvelej sade hračiek sa deti zahrajú hry na opravárov a novými modelmi si môžu doplniť svoju zbierku autíčok a zahrať sa na pretekárov.

Hračky z edície Little Smoby sú starostlivo navrhnuté špičkovými francúzskymi návrhármi tak, aby umožnili deťom naplno využívať ich fantáziu a predstavivosť. Jemné pastelové farby, oblé tvary a precízne vypracované detaily zaručia, že sa dieťa hrá s hračkami prvotriednej kvality. Učí sa vďaka nim spoznávať okolitý svet, získava zdravé sebavedomie a taktiež si rozvíja jemnú motoriku. Rozmery kufríka sú 23*10*14 cm. 

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery47*47*53 cm
Rozmery balenia50*16*60 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.