Set didaktický stolík Cotoons Smoby s funkciami modrý a skateboardista na diaľkové ovládanie

Popis produktu

Nájsť dokonalú hračku pre dieťatko je niekedy ťažké. Set hračiek Smoby v sebe ukrýva hneď dve. Didaktický stolík Cotoons a skateboardista na diaľkové ovládanie očaria všetky detičky od 12 mesiacov. Cenovo výhodný set hračiek poteší aj rodičov, ktorí trochu ušetria. Hračky v sete sú plné farieb a detičky si získajú mnohými funkciami.

Didaktický stolík Cotoons Smoby s funkciami, so svetlom a zvukom od 12 mesiacov modrý

Didakticky stolík Cotoons s hudobnými a svetelnými funkciami je elektronický stolík pre deti vhodný od 12 mesiacov. Stolík na hranie je vyrobený z kvalitného jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, s množstvom rôznych funkcií na hranie pre deti. V pravom rohu stolíka je veľká farebná kvetinka so štyrmi farebnými lupienkami a v každom lupienku je otvor iného tvaru na vhodenie kocky.

Je to nielen náučná didaktická hra, ale deti sa pri hraní zabavia. Stolík sa dá jednoducho poskladať - nožičky sa dajú vybrať a uložiť. Detské zábavné centrum funguje na 2 LR44 batérie. Farebné prevedenie detského stolíka je v peknej kombinácii bielej a modrej farby, vhodný najmä pre chlapcov, ale poteší aj dievčatká.

Cotoons Wabap Smoby skateboardista na diaľkové ovládanie dĺžka 16 cm od 24 mesiacov

Detská figúrka Wabap Cotoons na diaľkové ovládanie je určená pre najmenších. Je vyrobená vo Francúzsku výrobcom Smoby, má krásny zeleno-oranžový dizajn z populárnej série hračiek Cotoons a bezdrôtové diaľkové ovládanie na baterky, ktoré sa príjemne drží a padne akurát do detskej rúčky. Kolieska zvládnu všetky bežné typy podláh a iných rovných povrchov.

Skateboardista má rozmery 16*9*18 cm a bezpečné oblé tvary, ktoré jednak pôsobí na dieťa príjemne a jednak sa hračkou nezraní. Diaľkovo ovládaný panáčik dokáže ísť dopredu alebo sa otáčať. Figúrka skateboardistu je určená pre deti od 24 mesiacov.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné