Set didaktický stolík Cotoons Smoby s funkciami modrý a autíčka Imagin Car Cotoons

Popis produktu

Hračky pre deti nie sú len na hranie, ale aj na rozvíjanie predstavivosti, kreativity či jemnej motoriky. Set hračiek Smoby obsahuje didaktický stolík Cotoons a autíčka Imagin Car, ktoré detičky zabavia a zároveň aj niečo naučia. Hračky v sete vhodné pre deti od 12 mesiacov teraz získate za výhodnú cenu a potešíte tak nielen detičky, ale aj svoje peňaženky.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je špičková multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Autíčka Imagin Car Cotoons Smoby 3 kusy od 12 mesiacov

Sada troch autíčok Imagin Car obsahuje vyberateľné figúrky Cotoons, z ktorých má každá iný tvar. Každé autíčko obsahuje jednu figúrku Cotoons - fialovo-bielu zebru Punky, žlto-oranžovú kvetinku Tulip a oranžovo-hnedého tigríka, ktoré sú hrdinami v seriáli Cotoons od spoločnosti Smoby. Táto unikátna hračka okamžite strhne pozornosť vášho dieťaťa a zabaví sa s ňou dlhé hodiny.

Hra deti s touto hračkou rozvíja ich motoriku a fantáziu. Je to bezpečná hračka pre deti už od 12 mesiacov. Jednotlivé časti sú príjemné na dotyk a majú oblé hrany. Hračka je zo zdravotne neškodného plastového materiálu. Balenie obsahuje 3 kusy autíčok.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
PoznámkaBattery: 2 x LR44/AG13 1.5V included
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...