Set didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom svetlom a interaktívny tablet s funkciami

Popis produktu

Didaktický stôl Activity Table Cotoons so zvukom a svetlom a interaktívny tablet s funkciami je krásna súprava hračiek, ktorá prekvapí všetky zvedavé detičky od od 12 mesiacov. Sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia a predstavujú pekné doplnky do detskej izbičky, pričom u detí rozvíjajú jemnú motoriku, zručnosti a schopnosti. Zahrajú sa s nimi súrodenci aj kamaráti. Hračky od francúzskeho Smoby v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je krásna multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Interaktívny tablet pre najmenších Cotoons Smoby 2v1 so zvukmi a svetlom od 12 mesiacov

Tablet pre najmenších Cotoons od Smoby je určený pre deti vo veku od 12 mesiacov. Tablet pre najmenších môžete spočiatku zavesiť na zábradlie postieľky. Vďaka jemným tlmeným zvukovým a svetelným efektom sa dieťa zobúdza do príjemného prostredia čo ho upokojuje. Tablet pre najmenších je vyhotovený v krásnych farbách, pôsobí hravo, dieťa bude s radosťou objavovať a skúmať jeho tvary, rozoznávať nové farby a reagovať na rôzne zvuky.

Na druhej strane tabletu sa nachádza interaktívna tabuľka Activity Board na kreslenie pre prvé kresby vášho dieťatka. Magickú stieraciu tabuľku môžete neustále zmazať a dieťatko môže kresliť ďalšie kreatívne výtvory, alebo sa učiť svoje prvé písmená alebo číslice. Vďaka praktickej tabuľke si dieťa môže rozvíjať svoju jemnú motoriku a rozumové schopnosti. Jedným pohybom sa dá všetko z tabule zmazať a zábava sa začína odznova.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...