Set didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom svetlom a odrážadlo Rookie s otočnými kolieskami

Popis produktu

Didaktický stôl Activity Table Cotoons so zvukom a svetlom a odrážadlo Rookie s otočnými kolieskami je najnovšia sada hračiek, s ktorou zažíjú deti od 12 mesiacov veľa radostných chvíľ. Sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia a predstavujú pekné doplnky do detskej izbičky, pričom u detí rozvíjajú jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Zahrajú sa s nimi súrodenci aj kamaráti. Hračky od francúzskeho Smoby v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je krásna multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Odrážadlo Rookie Pink Smoby s kovovou konštrukciou a točiacimi riadidlami od 12 mes

Odrážadlo Rookie Pink od popredného francúzskeho výrobcu Smoby je moderné odrážadlo, vhodné najmä pre dievčatá od 12 mesiacov. Disponuje pevnou kovovou konštrukciou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou. Ergonomicky tvarované sedadlo ponúkne deťom pohodlie aj pri dlhých trasách. Stabilný 4-kolesový systém pozostáva z EVA koliesok zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Dieťa si tak môže užívať hladkú a tichú jazdu.

Ružovo-modré odrážadlo Rookie má v zadnej časti praktický box na hračky a pod sedadlom sa nachádza praktické držadlo, vďaka ktorému sa ľahko prenáša. Protišmykové riadidlá sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý umožňuje dieťaťu pri jazde otáčať riadidlami iba do určitého uhlu, takže sa bude pri jazde cítiť bezpečne a komfortne. Hmotnosť odrážadla je iba 1,9 kg a nosnosť 25 kg.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.