Set didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom svetlom a chodítko a kočík s autosedačkou MiniKiss 3v1 Lesné zvieratká so zajačikom

Popis produktu

Didaktický stôl Activity Table Cotoons so zvukom a svetlom a chodítko a kočík s autosedačkou Lesné zvieratká 3v1 a veselá bábika-zajačik potešia všetkých chlapcov a dievčatká od 12 mesiacov. Sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia a predstavujú pekné doplnky do detskej izbičky, pričom u detí rozvíjajú jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Zahrajú sa s nimi súrodenci aj kamaráti. Hračky od francúzskeho Smoby v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je krásna multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Chodítko a kočík s autosedačkou zvieratká Animal MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostným pásom

Chodítko a kočík s autosedačkou 3v1 zo série MiniKiss od francúzskeho výrobcu Smoby je vhodné pre všetky dievčatká a ich bábiky od 12 mesiacov. Multifunkčná hračka v jemných farbách šedej, zelenej, oranžovej a bielej pomáha deťom s prvými krokmi ako chodítko. Opierajú sa oň, naberajú istotu a ľahko si osvojujú správne pohyby. Vďaka tlačidlám na kolieskach s funkciou brzdenia je zaručená ich bezpečnosť. Chodítko slúži aj ako kočík, do ktorého je možné uložiť bábiku v 2 polohách - vďaka otočnému sedadlu bábika sedí v smere jazdy alebo tvárou k dieťaťu. Dieťa sa učí chodiť a zároveň sa hrá a komunikuje so svojou bábikou.

Kočík pre bábiky má po bokoch vyobrazené veselé obrázky zvieratiek a výborne ladí s bábikami v zvieracích kostýmoch z edície MiniKiss (zajačik, srnček, líška). Bezpečnostný pás ochráni bábiku pred vypadnutím zo sedadla. Ergonomická rukoväť je plne prispôsobená pre malé detské rúčky. Odnímateľné sedadlo poslúži deťom ako praktická autosedačka, ktorá sa ľahko prenáša, môžu si ju zobrať spolu s bábikou na návštevy a výlety.

Bábika v kostýme Zajačik Animal Doll MiniKiss Smoby 27 cm so zvukom

Bábika Animal Doll z populárnej série MiniKiss od francúzskeho výrobcu Smoby je očarujúca detská bábika preoblečená za zajačika, ktorá po stisnutí bruška dokáže vydať zvuk bozku. Zapáči sa všetkým deťom od 12 mesiacov a jemný šedý kostým v kombinácii s veselou tváričkou s fúzikmi ich bude tešiť po dlhé roky. Je ako stvorený na objímanie, túlenie sa a deti ho môžu stláčať, ako dlho si budú želať. S krásnou bábikou sa deti vydržia dlho hrať, budú si vymýšľať vlastné rozprávky so zvieratkami, ktoré môže rozprávať aj svojim súrodencom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.