Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a stolík Activity Table Smoby s rozoberateľnou trubicou

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík 3v1 a stolík Activity Table s rozoberateľnou trubicou prinesú deťom od 12 mesiacov pri hre veľa radostných zážitkov. Didaktické hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby si vás získajú prvotriednou kvalitou, boli navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na množstvo didaktických funkcií, ktoré priamo rozvíjajú ich motorické schopnosti a logické myslenie, jemné farby s veselými motívmi podporujú ich fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Didaktický stolík Activity Table Little Smoby s funkciami na vývoj jemnej motoriky od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table Little Smoby je vynikajúca multifunkčná hračka, ktorá pomôže deťom od 12 mesiacov naplno rozvíjať ich kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík pre deti stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci a dievčatá si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Tešiť sa môžu na vystreľovací katapult, prevliekanie krúžkov, otáčacie zrkadielko, valec a krásny tobogán s obrázkom sloníka, po ktorom si budú púšťať žltú loptičku.

Hrací stolík je vybavený aj farebnými vkladacími kockami s obrázkami zvieratiek, ktoré sa dieťa naučí triediť podľa tvarov a vkladať do príslušných otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže hra môže kedykoľvek pokračovať ďalej. Dieťa si týmto spôsobom precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia dlho zabávať a trénujú si pritom logické myslenie. Rozmery produktu sú 47*47*53 cm.

Trubica skladacia a rozoberateľná Tubo Little Smoby rôzne formy a motívy od 12 mes

Trubica skladacia a rozoberateľná Tubo Little od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Didaktická hračka sa skladá z 12 dielov polovičných trubíc, ktoré sa dajú navzájom prepájať a vytvárať tak nové tvary, obrazce alebo krúžky. Plastové diely so zaoblenými hranami sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ich povrch je jemný na dotyk, sú prispôsobené pre malé detské rúčky. Vaši najmenší s nimi budú manipulovať bez akýchkoľvek problémov, vďaka spájacej hre objavujú nové farby a tvary, rozvíjajú si jemnú motoriku a predstavivosť.

Učia sa vytvárať rôzne obrazce, naplno využívajú svoju kreativitu a objavujú stále nové herné možnosti. Dĺžka každého diela je 11,7 cm. Od 12 mesiacov: Dieťa sa snaží uchopiť jednotlivé diely, skúma ich dotykom, pričom si posilňuje jemnú motoriku, rozvíja si predstavivosť a objavuje nové farby. Od 18 mesiacov: Dieťa sa učí vytvárať nové tvary, obrazce, vykonáva komplexné pohyby, spája jednotlivé diely, pričom využíva aj rôzne farebné variácie. Kvalitná a odolná 12-dielna súprava zabaví deti pri vytváraní hada, hviezdy, krúžkov , reťaze a iných tvarov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.