Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a sedátko so stolom Smoby a skladacou trubicou na vývoj jemnej motoriky

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík 3v1 a sedátko so stolom a skladacou trubicou prinesú deťom od 12 mesiacov skvelú zábavu na každý deň. Didaktické hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Prvotriedne francúzske hračky Smoby si vás získajú špičkovou kvalitou, boli navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na množstvo didaktických funkcií, ktoré rozvíjajú ich motorické schopnosti a logické myslenie, nádherné jemné farby s obrázkami zvieratiek podporujú ich fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Sedátko s didaktickým stolom Cosy Seat Little Smoby s textilným poťahom a funkciami na vývoj motoriky od 6 mes

Sedátko s didaktickým stolom Cosy Seat Little predstavuje vynikajúce nafukovacie kreslo so stolíkom, ktoré využijú deti už od 6 mesiacov. Multifunkčné nafukovacie kreslo pre deti sa dá používať ako pohodlná opierka pri kŕmení, čítaní alebo hraní, takisto ho využijú aj ako herný kútik so stolíkom, ktorý stojí na troch nohách. Detské kreslo s opierkami na ruky podporuje zdravé a bezpečné sedenie, jeho súčasťou je aj mäkučký textilný poťah, ktorý sa dá v prípade potreby oprať.

Stolík na hranie je vybavený didaktickými hračkami, ktoré u detí naplno rozvíjajú jemnú motoriku, objavujú nové farby a tvary, zabavia ich na dlhé hodiny. Tešiť sa môžu na schovávačku s kengurou, ktorú sa naučia ovládať mechanicky gombíkmi, koalu na strome, otočné zrkadielko, hru s prevliekaním, zrkadielko a iné skvelé doplnky. Didaktické hračky zlepšujú u detí aj priestorové videnie, logické myslenie a takisto v nich podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti. Sedadlo a stolík na hranie sa dajú používať aj samostatne podľa potrieb dieťaťa. Rozmery produktu sú 66*70*42 cm.

Trubica skladacia a rozoberateľná Tubo Little Smoby rôzne formy a motívy od 12 mes

Trubica skladacia a rozoberateľná Tubo Little od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Didaktická hračka sa skladá z 12 dielov polovičných trubíc, ktoré sa dajú navzájom prepájať a vytvárať tak nové tvary, obrazce alebo krúžky. Plastové diely so zaoblenými hranami sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ich povrch je jemný na dotyk, sú prispôsobené pre malé detské rúčky. Vaši najmenší s nimi budú manipulovať bez akýchkoľvek problémov, vďaka spájacej hre objavujú nové farby a tvary, rozvíjajú si jemnú motoriku a predstavivosť.

Učia sa vytvárať rôzne obrazce, naplno využívajú svoju kreativitu a objavujú stále nové herné možnosti. Dĺžka každého diela je 11,7 cm. Od 12 mesiacov: Dieťa sa snaží uchopiť jednotlivé diely, skúma ich dotykom, pričom si posilňuje jemnú motoriku, rozvíja si predstavivosť a objavuje nové farby. Od 18 mesiacov: Dieťa sa učí vytvárať nové tvary, obrazce, vykonáva komplexné pohyby, spája jednotlivé diely, pričom využíva aj rôzne farebné variácie. Kvalitná a odolná 12-dielna súprava zabaví deti pri vytváraní hada, hviezdy, krúžkov , reťaze a iných tvarov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.