Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a sedátko do vaničky Smoby s vodným aquaparkom so šálkami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík 3v1 a sedátko do vaničky s vodným aquaparkom a šálkami predstavujú fantastickú súpravu hračiek pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Didaktické hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a kúpeľňu. Prvotriedne francúzske hračky Smoby sú navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na množstvo didaktických funkcií, ktoré rozvíjajú ich motorické schopnosti a logické myslenie, či už pri hre v izbičke alebo kúpaní vo vaničke. Štýlový vzhľad hračiek s motívom zvieratiek podporuje aj rozvoj fantázie a predstavivosti.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Sedátko do vaničky Baby Bath Time Little Smoby s prísavkami a vodnými hračkami od 6 mes

Detské sedátko do vane Baby Bath Time Little od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelý doplnok na kúpanie pre najmenšie deti už od 6 mesiacov. Chlapci a dievčatká sedia pohodlne na sedátku ako na stoličke a počas kúpania sa výborne zahrajú s vodnými hračkami. Ergonomické sedátko pre deti je vyrobené z kvalitného a jemného plastového materiálu, má oblé tvary, takže sú v ňom deti v bezpečí. Kreslo pre deti do vaničky sa skladá z dvoch častí - zo stolíka s hračkami a z kresla. Sedacia časť je vhodné pre dieťa s minimálnou hmotnosťou od 6 do 13 kg.

Stolík sa jednoduchým pritlačením pricvakne ku kreslu a pomocou gombíka sa dá ľahko uvoľniť. Hrací stolík sa odloží a dieťa sa dá jednoducho vybrať zo sedátka. Zo spodnej časti sedátka sa nachádzajú prísavky, vďaka čomu sa dieťa nezošmykne a sedátko je stabilné. S hracím stolíkom zažijú deti veľa krásnych chvíľ. Z veľkej kvetinky tečie voda ako zo sprchy do bazénika s točiacim sa vodným mlynom, odtiaľ vyteká späť do vane. Takisto sa výborne zabavia s krásnou modrou veľrybou, ktorá sa okúpe spolu s nimi. 

Aquapark do vane Hroch Hippo Little Smoby s vodným mlynom a 3 šálkami od 12 mes

Aquapark do vane Hippo od francúzskeho výrobcu Smoby je perfektná hračka, s ktorou sa pri kúpaní zabavia chlapci aj dievčatá už od 12 mesiacov. Kúpacia hračka s hrochom je vybavená žltou nádržkou na vodu, z ktorej dokáže po uvoľnení kohútika prúdiť voda do 2 vodných mlynov. V balení sa nachádzajú aj 3 plastové poháriky s rôznymi priemermi (7,2 cm; 6,4 cm a 7,5 cm), pomocou ktorých dieťa naplní nádržku vodou. Pri kúpaní sa tak zabaví pri vytváraní originálnych vodopádov a učí sa prispôsobovať smer toku vody. 

Vodný aquapark z kolekcie Little Smoby je prispôsobený pre potreby najmenších detí, ktoré si s ním precvičia jemnú motoriku a logické myslenie. Je vyrobený z pevných a odolných plastov so zaoblenými hranami, jeho povrch je jemný na dotyk, vďaka čomu sa s ním deti bezpečne zahrajú. Hračka do vody je vybavená 2 prísavkami, vďaka ktorým sa dá ľahko pripevniť na povrch vane alebo sprchového kúta. Po každom kúpaní sa dá jednoducho umyť a utrieť. Detský aquapark očarí chlapcov a dievčatá krásnymi pastelovými farbami a francúzskym dizajnom, ktorý podnecuje rozvoj fantázie a predstavivosti. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.