Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a kuchynka Smoby s vkladacími kockami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 a kuchynka s vkladacími kockami zaujmú všetky deti už od 12 mesiacov. Didaktické hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby v prvotriednej kvalite boli navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné funkcie, ktoré priamo rozvíjajú ich kognitívne schopnosti a logické myslenie. Vďaka kuchynke sa zahrajú aj na kuchárov, nádherné farby s veselými motívmi podporujú ich fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Didaktická kuchynka pre najmenších Cooky Kitchen Little Smoby s kockami a riadom do kuchynky od 18 mes

Didaktická kuchynka pre najmenších Cooky Kitchen z edície Little Smoby je fantastická hračka pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Nadčasová kuchynka v jemných pastelových farbách s obrázkami zvieratiek očarí deti na prvý pohľad, už od útleho veku si môžu vyskúšať hru na povolanie kuchárov. Kuchynka je vybavená kompletnou sadou 25 doplnkov, medzi ktorými deti nájdu poháriky, tanieriky, šálky, lyžičky, vidličky, nožíky, panvicu, hrniec s pokrievkou, soľničku so zvukom cric-crac, kapsule do kávovaru (káva/mlieko/čokoláda), a 4 didaktické kocky pre všestranný rozvoj vašich detí.

V centrálnej časti kuchynky je umiestnená varná doska, kávovar a v najvyššej časti sú na digestore umiestnené zvukové hodiny s mechanickým zvukom cric-crac, ktoré zobrazujú štyri rôzne zvieratká. Kuchynka ponúka dostatok úložného priestoru. Didaktické kocky pomôžu najmenším deťom so zlepšením jemnej motoriky a rozpoznávaním rôznych tvarov a farieb. Vhadzovaním kociek do správnych otvorov nadobúdajú sebavedomie, rozvíjajú si logické myslenie a priestorové vnímanie. Rozmery kuchynky sú 65*35*85 cm, výška pracovnej plochy je 41 cm.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.