Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a garáž Smoby 3-poschodová s výťahom a autíčkom s helikoptérou

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker a 3-poschodová garáž s výťahom, autíčkom a helikoptérou predstavujú skvelú súpravu hračiek pre deti už od 12 mesiacov. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby v špičkovej kvalite dokážu hravým spôsobom rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné aktivity, ktoré priamo rozvíjajú ich kognitívne schopnosti a logické myslenie. Vďaka poschodovej garáži s dopravnými prostriedkami sa deti zahrajú aj na šoférov, naplno využijú svoju fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Garáž 3-poschodová Grand Garage Little Smoby s výťahom autoumyvárňou a auto s helikoptérou od 18 mes

Poschodová garáž Grand Garage Little predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Detská garáž pre autíčka má 3 poschodia, ktoré sú prepojené klasickou cestou a takisto aj praktickým autovýťahom s mechanickým ovládaním. Deti sa môžu tešiť na spúšťacie rampy, rôzne dopravné značky, autoumyváreň a dráhu pre helikoptéru vo vrchnej časti. Skvelou súčasťou garáže je aj praktický úložný box na prízemí, do ktorého si deti môžu poukladať svoje autíčka alebo iné drobnosti. Dizajnová garáž v modrom pastelovom vyhotovení pôsobí realisticky, je vyrobená z pevného a kvalitného plastu, takže deťom vydrží dlhé roky. V balení sa nachádza aj 1 autíčko a 1 helikoptéra

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Pri hre s viacerými deťmi si zlepšujú aj komunikačné zručnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú nových kamarátov. Rozmery garáže sú 62*60*43 cm, zmestí sa do každej detskej izbičky.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.