Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a garáž Smoby s autoumývačkou a kufrík na náradie s autíčkami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 s garážou a kufríkom s autíčkami predstavujú vynikajúcu sadu hračiek pre deti už od 12 mesiacov. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku. Francúzske hračky Smoby v najvyššej kvalite dokážu hravým spôsobom rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné aktivity, ktoré priamo rozvíjajú ich kognitívne schopnosti a logické myslenie. Vďaka štýlovým autíčkam a garáži sa deti zahrajú aj na šoférov a pretekárov, naplno využijú svoju fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Garáž s autoumývačkou First Garage Little Smoby heliport s výťahom a benzínovou pumpou s 1 autíčkom od 18 mes

Garáž s autoumyvárňou First Garage Little od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca hračka pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Garáž v jemných pastelových farbách ponúkne malým šoférom benzínovú pumpu pre natankovanie a takisto aj autoumývareň, v ktorej autíčko dokonale vyčistia. Garáž pre autíčka má 2 poschodia, ktoré sú spojené výťahom a takisto nechýba ani spúšťacia rampa, po ktorom sa autíčko spustí na zem. Garáže sú vybavené parkovacími miestami, v spodnej časti sa nachádza aj priestor pre technický servis autíčka. Strecha garáže je vybavená aj pristávacou plochou pre helikoptéry.

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha rozvíjať schopnosti a zručnosti dieťaťa už od útleho veku. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery garáže sú 56*29*32 cm. Súčasťou garáže je 1 modré autíčko s oblými tvarmi.

Kufrík na náradie s autíčkami Vehicles Little Smoby tri zvieratká dopravné prostriedky od 12 mes

Detský kufrík na náradie Vehicles Little od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 mesiacov. Kufrík v nádhernom modrom pastelovom vyhotovení s oblými tvarmi obsahuje 3 autíčka s podobou zvieratiek - 2 osobné autá a 1 hasičské autíčko. Kufrík je vybavený praktickou rukoväťou, prispôsobenou pre malé detské rúčky a je vyrobený z odolných a pevných plastových materiálov, jeho povrch je zamatovo jemný na dotyk. Vďaka tejto skvelej sade hračiek sa deti zahrajú hry na opravárov a novými modelmi si môžu doplniť svoju zbierku autíčok a zahrať sa na pretekárov.

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.