Set didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 Little a domček pre bábiku Smoby s 5 miestnosťami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 a domček pre bábiku tvoria skvelú sadu hračiek, s ktorou sa zabavia deti od 12 mesiacov. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, vytvoria v detskej izbe útulnú a veselú atmosféru. Špičkové francúzske hračky Smoby boli navrhnuté s cieľom všestranne rozvíjať schopnosti detí. Vaši najmenší sa môžu tešiť na rôzne zábavné funkcie, ktoré priamo rozvíjajú ich jemnú motoriku, kognitívne schopnosti a logické myslenie. Dievčatká sa potešia krásnemu domčeku s 5 miestnosťami, v ktorom sa môžu zahrať so svojou obľúbenou bábiku a naplno si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť.

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odoberateľným tabletom od 12 mes

Didaktické chodítko a kočík Trotty Walker 3v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre najmenšie deti od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka širokému rozostupu kolies je chodítko veľmi stabilné, kolieska sú vybavené tlačidlami s funkciou brzdenia, čím je zaručená bezpečnosť dieťaťa. Ergonomické držadlo je vo výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne oprieť, získava pri chodení pocit istoty a sebavedomia.

V prednej časti chodítka sa nachádza tablet s 8 didaktickými funkciami, ktorý sa dá z chodítka ľahko vybrať a používať samostatne. Vaši najmenší sa tak môžu tešiť na triedenie kociek podľa tvarov a farieb, uzamykateľné dvierka, zrkadielko, posúvateľnú lienku so zvukom cric-crac, mechanický klaksón a rôzne pohyblivé časti, ktoré preveria šikovnosť dieťaťa. Tablet sa dá vďaka rukoväti ľahko prenášať, rodičia ho deťom môžu brať na výlety či návštevy. Chodítko po vybratí didaktického tabletu poslúži dieťaťu aj ako praktický kočík pre bábiku alebo obľúbeného plyšáka. Rozmery chodítka sú 50*43*47 cm.

Domček pre bábiku Baby Care Childcare Center Smoby s 5 miestnosťami a 27 doplnkami

Domček pre bábiku Baby Care Childcare Center od francúzskeho výrobcu Smoby očarí všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Multifunkčné centrum pre bábiky s 5 hernými miestnosťami poskytne deťom plnohodnotné zážitky pri starostlivosti o bábiku, vyznačuje sa jemnými pastelovými farbami. Domček umožňuje deťom prístup zo všetkých strán, dá sa ľahko poskladať a prenášať. V originálnej 27-dielnej súprave budú mať k dispozícii všetko, čo bábika potrebuje - puzzle s číslami, loptičky, 6 farebných ceruziek, obrázky na vymaľovanie, tanierik s lyžičkou, jogurt, fixku a textilnú handričku. Domček je vhodný pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm (nie je súčasťou balenia). 

Herné miestnosti v domčeku:

  • vstupná časť s hodinami, narodeninovou stenou a boxom na hračky
  • toaleta s umývadlom, záchodom a toaletným papierom
  • spálňa so šmykľavkou a úložným priestorom pod postieľkou
  • jedálenská miestnosť/kreatívna zóna s tabuľkou na kreslenie a stolíkom
  • herná zóna s ohrádkou

Smoby je popredný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*43*47 cm
Rozmery balenia50*18*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.