Set domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou a stavebnica Máša a medveď PlayBIG Bloxx od 24 mes

Popis produktu

Jedinečný set hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď od renomovaných európskych výrobcov tvorí domček Máša a medveď Pretty so zasúvacou okenicou a stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď. Súprava hračiek poteší všetky dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Rozprávka Máša a medveď je milovaná azda všetkými deťmi na svete. Podnecuje detskú fantáziu a učí deti o priateľstve a morálnych hodnotách.  Detský domček a stavebnica Máša a medveď sú krásne farebne zladené a tento set hračiek nesmie chýbať ani u vás. Domček pre deti je krásnym doplnkom na dvor či záhradu a vaše deti si budú môcť teplé dni užívať pri hre vonku. Hračky sú prevedené v príjemných farebných odtieňoch, dopĺňajú sa aj dizajnovo a krásne k sebe ladia a tvoria tak jeden celok. Z hračiek v sete sa deti milujúce rozprávku Máša a medveď budú tešiť dvojnásobne a  vás detský set záhradného domčeka Máša a medveď a BIG stavebnica  príjemne prekvapí cenou.

Detský domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky dievčatá a chlapcov od 2 rokov, ale rady sa v ňom zahrajú a väčšie deti. Záhradný domček má originálny dizajn, ktorý bol inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo na dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Domček pre deti Máša a medveď poskladáte i rozložíte veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Detský domček Pretty má strechu hnedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Hra v domčeku podnecuje fantáziu detí.

Stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku BIG s 2 figúrkami 162 dielov od 18 mesiacov

BIG stavebnica PlayBIG Bloxx Máša a medveď v horskom domčeku je nádherná hračka s pekným dizajnom vhodná pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami Lego. Vaše ratolesti si teda môžu spojiť svoje skladačky BIG a Lego, aby si mohli postaviť ešte krajšie stavby. Stavebnica pre deti má spolu 162 dielov. V balení nájdete aj 2 figúrky Mášu a medveďa, deti si môžu vymýšľať vlastné originálne príbehy so svojimi obľúbenými postavičkami.

Chatka, ktorá sa dá z kociek postaviť, je naozaj veľmi pekná, má zaujímavé detaily, ktoré upútajú každého chlapca či dievča. Detské stavebnice Lego či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. BIG je nemecký výrobca, ktorý vyrába rovnako kvalitné hračky. Na detskú hračku BIG je poskytnutá záruka 3 roky. Výrobcovia Smoby a BIG sú zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Detský záhradný domček Máša a medveď Pretty so zasúvacou okenicou a stavebnica Máša a medveďdokonale zladené hračky, ktoré potešia všetky deti a výhodná cena urobí radosť rodičom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné