Set domček Máša a medveď Smoby s kvetináčom a šmykľavka Toboggan KS s dĺžkou 150 cm od 24 mes

Popis produktu

V sete od francúzskeho výrobcu Smoby nájdete rozprávkový domček Máša a medveďšmykľavku Toboggan KS. Záhradný domček a šmykľavka s plochou na šmýkanie dlhou 150 cm vytvárajú spolu dokonalé a maximálne zábavné centrum na hranie, ktoré sa hodí na dvor alebo do záhrady. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá. Rozprávkový domček a šmykľavka s toboganom sú vhodné od 2 rokov. Rodičov poteší výhodná cena setu hračiek, takže pri jeho kúpe potešíte svoje ratolesti a ešte k tomu aj ušetríte.

Rozprávkový domček Máša a medveď Smoby s kvetináčmi od 2 rokov 

Detský domček Máša a medveď je nádherný záhradný domček s rozprávkovým motívom. Ponúka deťom fantastický priestor na hranie a vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko zmestí aj do väčšej detskej izby. Domček Smoby je vhodný pre deti už od 2 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Veľmi užitočnou vlastnosťou domčeka je anti UV filter, ktorý zaručí, že farby na domčeku zostanú dlhé roky žiarivé a krásne ako v prvý deň od rozbalenia. Domček má biele otváracie dvierka a pod 2 oknami sa nachádzajú kvetináče. Do nich si detičky môžu posadiť vlastné kvietky alebo si ich môžu vyzdobiť inými spôsobom. Steny domčeka sú pevné a stabilné, hra v domčeku je maximálne bezpečná.

Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Otvorené okná zabezpečia prísun čerstvého vzduchu. Výška domčeka je 127 cm a pôdorys má rozmery 109*112 cm. Pri hre so záhradným domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Šmykľavka KS Toboggan Smoby stredná dĺžka 150 cm od 24 mesiacov žlto-oranžová

Smoby Toboggan KS detská šmykľavka je stredná veľká šmykľavka pre deti s 1,5 metra dlhou, ergonomicky tvarovanou plochou šmyku. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou, a voda vyteká zhora dolu. Dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna - má svoj vlastný malý tobogan. Šmykľavka pre deti má unikátny anti UV filter, ktorý povrch šmykľavky chráni pred slnečným žiarením. Je prevedená v krásnych farbách sviežej a sýtej žltej, zelenej a oranžovej farby. 

V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená a zospodu vystužená. Plast je príjemný a zamatový na dotyk. Vysoké a veľké zábradlie zabezpečuje pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Je to veľmi obľúbená šmykľavka pre deti. Je vhodná už od 2 rokov veku dieťaťa. Nosnosť šmykľavky je 50 kg. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Šmykľavka aj domček Máša a medveď sú odolné a veľmi kvalitné hračky. Domček je inšpirovaný najnovšími architektonickými trendmi. Detská šmykľavka sa po napojení na vodu zmení na vzrušujúci tobogan. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Domček i šmykľavka majú odolnú konštrukciu. Vytvorte vašim deťom doma to najzábavnejšie hracie centrum a zabezpečte im dlhé hodiny plné vzrušujúcej zábavy s týmto jedinečným setom hračiek Smoby.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné