Set domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou, šmykľavka Máša a medveď Toboggan XS dĺžka 90 cm s vodou od 24 mes

Popis produktu

Set jedinečných hračiek s motívom z obľúbenej rozprávky Máša a medveď pozostáva z detského domčeka Máša a medveď Pretty so zasúvacou okenicou a detskej šmykľavky Toboggan XS Máša a medveď od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby. Domček a šmýkačka sú prevedené v príjemných farebných odtieňoch a vzájomne sa farebne aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Hračky urobia radosť dievčatám a chlapcom od 2 rokov. Set kvalitných a pre hru detí bezpečných hračiek je krásnym doplnkom na dvor či záhradu, s ktorým sa deti zabavia dlhú dobu. Set detského domčeka Máša a medveď Pretty a detskej šmykľavky Toboggan XS Máša a medveď poteší všetky deti dvojnásobne a vy zároveň ušetríte.

Detský domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 2 rokov

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky dievčatá a chlapcov od 2 rokov, ale rady sa v ňom zahrajú a väčšie deti. Záhradný domček má originálny dizajn, ktorý bol inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo na dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Domček pre deti Máša a medveď poskladáte i rozložíte veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Detský domček Pretty má strechu hnedej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Hra v domčeku podnecuje fantáziu detí.

Šmykľavka pre deti Máša a medveď Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 2 rokov

Šmykľavka Smoby Toboggan XS Máša a medveď je krásna detská šmykľavka, ktorá má motív známej rozprávky Máša a medveď, ktorú milujú deti na celom svete, preto tejto šmykľavke pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov určite neodolá žiadne dieťatko. Šmýkacia plocha detskej šmykľavky je 90 cm. Zaujímavosťou šmykľavky Máša a medveď je otvor na vodu, na ktorý sa dá napojiť hadica a po šmykľavke potom steká voda ako na tobogane a deti sa môžu šmýkať rovno do svojho bazénika. Samozrejmosťou detskej šmykľavky Smoby je jej bezpečnosť a ergonomický tvar, aby sa na nej šmýkalo pohodlne. Plastový povrch šmykľavky je príjemný a zamatový na dotyk. Bezpečnosť zvyšuje protišmyková úprava na schodíkoch. Dá sa na ňu vyjsť aj bosými a mokrými nôžkami, nehrozí riziko pošmyknutia.

Šmykľavka s rozprávkovým motívom nezbedného dievčatka Máše a jej priateľov je preto zaručene správnou voľbou pre každé dieťatko. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 38 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Skladanie šmykľavky je veľmi jednoduché, dá sa ľahko poskladať aj rozložiť. Je malých rozmerov a preto nezaberá veľa miesta, môžete ju svojim deťom zbaliť aj do kufra auta a zobrať si ju na výlet k vode. Tiež sa bude pekne vynímať v detskej izbičke. Hrany na šmykľavke sú zaoblené, aby bolo dieťatko chránené. Nosnosť šmykľavky je 20 kg. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou šmykľavky je UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením. Práve vďaka tomuto UV filtru zostane vaša šmykľavka Toboggan XS krásna a žiarivá dlhé roky. Šmykľavka Máša a medveď je odolná a veľmi kvalitná, bude ju milovať každé dieťa. Je to jedna z najobľúbenejších letných hračiek do záhrady a navyše má aj veľmi štýlový rozprávkový dizajn v hnedo-oranžovej farbe.

Hračky od francúzskeho výrobcu Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku a šmýkanie na šmykľavke je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a vysokej kvalite materiálu. Značka Smoby je zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Detský set hračiek - šmykľavky Toboggan XS Máša a medveďdomčeka Máša a medveď Pretty so zasúvacou okenicou poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou. Splňte sen deťom a doprajte im radosť z hry počas letných dní.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.