Set detský domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou s kuchynkou a záhradkou

Popis produktu

Domček na pilieroch Pilings House s 1,5 m šmykľavkou kuchynkou a záhradkou je nadčasová sada hračiek, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky sa dizajnovo aj farebne dopĺňajú. Domček na pilieroch a záhradka od Smoby sa vyznačujú nadčasovým francúzskym dizajnom, ich farby sú chránené anti UV ochranou. Modernú kuchynku od Écoiffier využijú deti v interiéri a zahrajú sa na povolanie kuchárov. S touto kvalitnou sadou hračiek sa zabavia aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci.

Detský domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou a rebríkom od 2 rokov

Detský domček na pilieroch Pilings House je obľúbený záhradný domček pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený v žiarivých farbách, takže si ho deti ihneď obľúbia a je skvelým doplnkom do každej záhrady a dvora. Tento originálny domček stojí na pilieroch s výškou 70 cm, vďaka čomu môže deťom ponúknuť aj skvelú šmykľavku s dĺžkou 1,5 metra, po ktorej sa môžu veselo šmýkať. Domček je vybavený protišmykovým rebríkom,  a dostatok priestoru pod domčekom, kam si môžu dať deku a hrať sa v príjemnom tieni. Povrch domčeka je ochránený anti UV filtrom, vďaka čomu si zachová svoje krásne farby aj po dlhých rokoch používania. 

Vlastnosti

  • originálny záhradný domček na pilieroch
  • kvalitná šmykľavka s dĺžkou 150 cm
  • stabilná a odolná konštrukcia
  • vhodný doplnok na dvor alebo záhradu
  • realistický dizajn a kvalitné dvojité steny 
  • polovičné dvere a zasúvateľné okenice
  • priestranný pre hru viacerých detí
  • žiarivé farby s anti UV filtrom
  • zaoblené hrany
  • pravý francúzsky výrobok

Kuchynka 100% Chef Stove Écoiffier s 19 doplnkami od 18 mes

Kuchynka pre deti 100% Chef je krásna bodkovaná malá kuchynka s výškou 79 cm. Je 56 cm široká, a je prevedená v príťažlivej a trendovej kombinácii červeno-čierno-striebornej farby. Je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Je to praktická a funkčná kuchynka. Táto praktická detská kuchynka je ideálna do každej detskej izby. Má otvárateľné dvere na rúre a poličky na potraviny, háčiky na riad a hodiny nad pracovnou doskou. Na boku kuchynky má dieťa k dispozícii drez na umývanie riadu a pracovnú dosku so sporákom. Kuchynka pre deti obsahuje spolu 19 doplnkov do kuchyne ako riady, hrnce, potraviny, soľnička, korenička a mnoho ďalších.

Predzáhradka s dvoma kvetináčmi k domčeku Smoby s UV filtrom

Francúzsky výrobca Smoby prináša deťom, ktoré sa rady hrajú s detskými domčekmi aj praktické príslušenstvo a doplnky, ktoré ihneď obľúbia. Predzáhradka s dvoma kvetináčmi je ako stvorená pre detičky, ktoré rady pomáhajú rodičom v záhrade a túžia sa starať o svoje vlastné kvetinky. Predzáhradku tvorí praktický plot, zložený z dvoch častí v zelenej farbe, ktorý jednoducho umiestnite pred domček. Na plote sú umiestnené dva kvetináče v červenej farbe, do ktorých si deti môžu zasadiť kvetinky a starať sa o ne. Predzáhradka má rovnaký odtieň ako detský domček a ladia spolu ako komplet. Rozmery predzáhradky sú 58*58*40 cm a jej montáž je rýchla a jednoduchá. V prípade potreby môžete plot dodatočne rozšíriť o ďalšie časti.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozmery balenia120*50*100 cm
Celková dĺžka260 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť35 kg
PoznámkaHouse size: 98*110*127 cm
Farbazelená
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...