Set domček Maison Duplex Smoby poschodový a fúrik s doplnkami

Popis produktu

Set hračiek Maison Duplex a fúrikom s príslušenstvom od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti a z detského fúrika s vedierkom a príslušenstvom. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor.

Domček pre deti Smoby Maison Duplex dvojposchodový s kuchynkou

Maison Duplex je unikátny dvojposchodový domček pre deti, ktorý si všetky deti rýchlo obľúbia. Má plne vybavený kuchynský kútik s komínom, jedálenskú časť s jedálenským stolom, chodbu podkrovie, na ktoré sa dá dostať pomocou bezpečného rebríka. Na oknách má rolety, ktoré sa dajú podľa potreby vytiahnuťstiahnuť. Všetky okenice a okná sú otvárateľné a zatvárateľné. Domček je vybavený elektrickým zvončekom, ktorý funguje na baterky a ohlási každú návštevu príjemnou melódiou. Predzáhradka domčeka ja oplotenáSteny domčeka sú dvojité, vďaka čomu je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje vysokú odolnosť domčeka a bezpečnú hru pre vaše deti. Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg

Plastový reliéf stien domčeka je príjemný na dotyk. Detský domček je prevedený v krásnych farbách bielej, červenej a zelenej, ktoré mu dodávajú sviežosťútulnosť. Povrch domčeka je ošetrený unikátnym anti UV filtrom, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím na slnku a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra firmy Smoby spočíva v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Rozmery poschodového domčeka Maison Duplex196*95*204 cm, a pohodlne sa v ňom zahrá aj viacero detí naraz. Poschodový domček pre detijednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberá veľa miesta, vďaka čomu sa dá ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. 

Detský fúrik Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov červeno-zelený

Écoiffier detský fúrik Picnic je krásny červeno-zelený plastový fúrik. Je vyrobený z príjemného plastového materiálu, s na dotyk príjemnými rukoväťami. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm, Detský fúrik je vhodný od 18 mesiacov. 

Vedro set Maxi hrad Écoiffier s krhlou 6 dielov od 18 mesiacov

Súčasťou setu je aj vedierko s doplnkami, ktoré farebne ladia s domčekom Duplex a fúrikom. Vedierko s doplnkami dopĺňa hru v domčeku o možnosť starania sa o záhradu či predzáhradku, či už pieskovú alebo naozajstnú. Krhličkou sa dajú kvetinky alebo piesok polievať, hrabličkami prekypriť a pohrabať, lopatkou prehadzovať alebo utľapkať. Detský set do piesku je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 20*18,5*40 cm. Dieťa si vďaka setu môže postaviť na pláži alebo na detskom pieskovisku svoj vlastný hrad pomocou náradia.

Set kvalitných hračiek na záhradu Smoby je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie - hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček s fúrikom a doplnkami je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozmery balenia134*100*33,5 cm
Celková dĺžka250 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť71.7 kg
NoteBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.