Výrobca: Smoby Kategória: Domčeky pre deti so šmykľavkou Kód: SM310263-10
410,99 €
275,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek Smoby tvorí úžasný detský domček Jura Lodge a zábavná šmykľavka Toboggan XL. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek Smoby, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Tieto fantastické hračky pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý zaručuje kvalitu, odolnosť a bezpečnosť svojich produktov. Domček má najnovší dizajn, šmykľavka sa á zmeniť na tobogan. Domček a šmykľavka sa krásne dopĺňajú, sú zladené farebne aj funkčne. Vo vašej záhrade alebo na dvore spolu vytvoria zábavné centrum na hranie pre vaše deti a ich kamarátov. Ponúkajú im široké spektrum hier, pri ktorých sa rozvíja fantázia a kreativita, pohybové zručnosti a tiež sa pri nich posilňujú priateľstvá.

Detský domček Jura Lodge Smoby s dvoma dvierkami od 2 rokov

Domček pre deti Smoby s tradičným dizajnom Jura Lodge je vybavený dvoma oknami s okenicami. Na zadnej stene domčeka pre deti sa nachádza ďalšie okienko a polovičné dvere s poštovou schránkou a v prednej časti sú veľké dvere s krúžkovou výzdobou. Detský domček je prevedený vo farebnej kombinácii sviežej bielej, zelenej, červenej a sivej farby. Rozmery domčeka pre deti sú 132*124*117 cm. Jeho výška je 132 cm. Dvere do domčeka majú výšku 95 cm a šírku 41 cm. Dvere domčeka sa dajú uzamknúť s detským kľúčikom. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia.

Detský domček je vhodný pre chlapcov a dievčatá od 2 rokov. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. 

Detská šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou dĺžka 2,3 m

Detská plastová šmykľavka s dvojitou vlnou zaručuje intenzívny a jedinečný zážitok zo šmýkania. 2,3 m dlhá a 40 cm široká plocha na šmýkanie, nosnosť 50 kg poskytnú radosť zo šmýkania aj väčším deťom. Protišmyková úprava schodíkov je bezpečná pre suché i mokré nôžky. Pohodlie detí zabezpečí aj opierka na ruky. Tobogan má ergonomicky tvarovanú dvojitú vlnu. Zážitok detí zo šmýkania umocníte napojením šmykľavky na záhradnú hadicu. Šmýkanie poskytne deťom zároveň príjemné osvieženie, čo s nadšením privítajú najmä počas horúcich letných dní. Červeno-zelené farebné prevedenie šmykľavky je ideálnym riešením pre dievčatá i chlapcov. 

Podklad pod schodíkmi bráni zabáraniu do zeme a tým sa zvyšuje celková stabilita a bezpečnosť šmýkačky. Celková výška šmykľavky je 143 cm, pohodlné sedenie a zážitok zo šmýkania poskytuje 2,3 m dlhá ergonomicky tvarovaná šmýkacia plocha. Rozmery rozloženej šmykľavky sú 237*112*142 cm. Detskú šmykľavku jednoducho rozložíte a tiež poskladáte, keď ju dieťa nepoužíva. Hmotnosť šmykľavky je 14 kg. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Špeciálnou vlastnosťou hračiek Smoby je anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. Je zárukou toho, že farby na domčeku a šmykľavke vydržia dlhé roky ako nové. Vytvorte vašim deťom doma to najzábavnejšie centrum na hranie a postarajte sa im o celé dni či mesiace plné veselých hier, zábavy a utužovania priateľstiev.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery124*117*132 cm
Celková výška132 cm
Rozmery balenia99*30*122 cm
Celková dĺžka124 cm
Dĺžka šmýkacej plochy230 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18,8 kg / 22 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovJa
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...