Set domček Duplex Smoby poschodový a multifunkčný stolík Voda&Piesok 2v1

Popis produktu

Set hračiek Maison Duplex a multifunkčného stolíka od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti a z krásneho multifunkčného stolíka. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor.

Detský domček Maison Duplex Smoby poschodový s UV filtrom

Maison Duplex je unikátny dvojposchodový domček pre deti, ktorý si všetky deti rýchlo obľúbia. Má plne vybavený kuchynský kútik s komínom, jedálenskú časť s jedálenským stolom, chodbu a podkrovie, na ktoré sa dá dostať pomocou bezpečného rebríka. Na oknách má rolety, ktoré sa dajú podľa potreby vytiahnuť a stiahnuť. Všetky okenice a okná sú otvárateľné a zatvárateľné. Domček je vybavený elektrickým zvončekom, ktorý funguje na baterky a ohlási každú návštevu príjemnou melódiou. Predzáhradka domčeka ja oplotenáSteny domčeka sú dvojité, vďaka čomu je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje vysokú odolnosť domčeka a bezpečnú hru pre vaše deti.

Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg. Plastový reliéf stien domčeka je príjemný na dotyk. Detský domček je prevedený v krásnych farbách bielej, červenej a zelenej, ktoré mu dodávajú sviežosť a útulnosť. Povrch domčeka je ošetrený unikátnym anti UV filtrom, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím na slnku a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra firmy Smoby spočíva v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Rozmery poschodového domčeka Maison Duplex sú 196*95*204 cm, a pohodlne sa v ňom zahrá aj viacero detí naraz.

Detský stolík Voda&Piesok Smoby s mlynom od 18 mesiacov

Súčasťou setu je kvalitný multifunkčný stolík Sand&Water, ktorý svojou funkčnosťou ideálne dopĺňa možnosti domčeka. Je taktiež vyrobený z kvalitných materiálov a jeho pestré farby, ošetrené anti UV filtrom, sú veľmi pekné na pohľad. Stolík má oddelené dve samostatné časti, ktoré môžu byť ľubovoľne využité buď ako skladovací priestor alebo priestor na hranie. Tieto časti sú vodotesné, a tak do nich možno napustiť vodu a nasypať piesok, čo z obyčajného stolíka razom urobí kreatívny priestor na uplatnenie fantázie. Deti si môžu do piesku napustiť vodu veselým dávkovačom, ktorý pripomína vodný mlyn a s pomocou priložených formičiek, hrabličiek a lopatky vytvárať rôzne objekty a kreatívne sa hrať. Stolík sa dá zakryť plastovými vekami, čím sa z neho stane stôl s veľkou pracovnou plochou, ktorá sa hodí ako podložka na kreslenie, hranie sa s hračkami alebo iné zábavné činnosti. Praktické otvory v strede stolíka umožňujú upevnenie slnečníka, aby sa deti mohli hrať aj na slnku bez rizika úpalu.

Set kvalitných hračiek na záhradu Smoby je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Poschodový domček pre deti aj zábavný multifunkčný stolík majú jednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberajú veľa miesta, vďaka čomu sa dajú ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. ​Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček s multifunkčným stolíkom je splneným snom pre všetky deti.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozmery balenia134*100*33,5 cm
Celková dĺžka250 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť71,7 kg
NoteBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.