Set domček Duplex Smoby poschodový a hojdačka Tuleň s vodotryskom

Popis produktu

Set hračiek Maison Duplex a hojdačky s vodotryskom Tuleň od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitného domčeka pre deti a z krásnej hojdačky Tuleň. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Okrem univerzálnej hračky pre deti je tento set aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor. 

Detský domček Duplex Smoby poschodový s UV filtrom od 3 rokov

Maison Duplex je unikátny dvojposchodový domček pre deti, ktorý si všetky deti rýchlo obľúbia. Má plne vybavený kuchynský kútik s komínom, jedálenskú časť s jedálenským stolom, chodbu a podkrovie, na ktoré sa dá dostať pomocou bezpečného rebríka. Na oknách má rolety, ktoré sa dajú podľa potreby vytiahnuť a stiahnuť. Všetky okenice a okná sú otvárateľné a zatvárateľné. Domček je vybavený elektronickým zvončekom, ktorý funguje na baterky a ohlási každú návštevu príjemnou melódiou. Predzáhradka domčeka ja oplotenáSteny domčeka sú dvojité, vďaka čomu je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje vysokú odolnosť domčeka a bezpečnú hru pre vaše deti. Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg.

Plastový reliéf stien domčeka je príjemný na dotykDetský domček je prevedený v krásnych farbách bielej, červenej a zelenej, ktoré mu dodávajú sviežosť a útulnosť. Povrch domčeka je ošetrený unikátnym anti UV filtrom, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím na slnku a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra firmy Smoby spočíva v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Rozmery poschodového domčeka Maison Duplex sú 196*95*204 cm, a pohodlne sa v ňom zahrá aj viacero detí naraz.

Hojdačka pre deti Tuleň Smoby obojstranná s vodotryskom zelená

Súčasťou setu je aj detská obojstranná hojdačka Tuleň, ktorá patrí k najobľúbenejším modelom hojdačiek. Farebne ladí s domčekom Duplex. Má ergonomicky tvarované sedadlá navrhnuté tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čase hojdania sa. Detská obojstranná hojdačka je v tvare tuleňa s peknými očkami. Dĺžka hojdačky je 112 cm. Je doplnená o vodotrysk - počas horúcich letných dní sa dá k otvoru na hojdačke pripojiť hadica s vodou a deti majú o zábavu postarané. Hojdanie na hojdačke deti tak skoro neomrzí. Je to skvelý doplnok na záhradu či na dvor a vhodne dopĺňa domček Duplex - deti ani nebudú chcieť zo záhrady odísť. Vďaka svojim skladným rozmerom sa jednoducho prenáša a nezaberá veľa miesta. Deti si ju, rovnako ako aj domček, veľmi rýchlo zamilujú. Výška sedadla je 27 cm.

Set kvalitných hračiek na záhradu Smoby je vhodný pre deti od 3 až do 6 rokov. Poschodový domček pre deti má jednoduchú montáž a demontáž, a po demontovaní nezaberá veľa miesta, vďaka čomu sa dá ľahko uskladniť. Všetky hrany sú oblé a bezpečné, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Vďaka množstvu doplnkov je set komplexnou hračkou, pri ktorej má dieťa k dispozícii nespočetne veľa možností na hru a tak skoro ho hra určite neomrzí. ​Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť setu, ktorý je vyrobený podľa prísnych európskych štandardov. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie - hračky Smoby patria dlhodobo k najkvalitnejším na trhu. Detský set hračiek Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček s hojdačkou s vodotryskom je splneným snom pre všetky deti.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozmery balenia134*100*33,5 cm
Celková dĺžka250 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť71,7 kg
NoteBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.