Set odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG a prívesný vozík čierny od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG a čierny prívesný vozík Fulda Bobby Car je vhodný pre chlapcov od 12 mesiacov, ktorý je cenovo oveľa výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Hračky v čiernej a červenej farebnej kombinácii pripomínajú reálne auto s prívesným vozíkom, vďaka čomu sa deti hrajú na ozajstných vodičov.

Detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG s klaksónom od 12 mesiacov

Detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG je vhodné pre chlapcov od 12 mesiacov. Detské autíčko z dielne nemeckého výrobcu BIG je vybavené funčným klaksónom a nárazníkom v prednej časti, vďaka čomu pripomína terénne auto. Nárazník chráni nábytok pred poškriabaním a v prípade potreby sa dá jednoducho odmontovať. Odrážadlo pre deti má štýlové červeno - čierne farebné prevedenie a je ozdobené nálepkami. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý je chránený UV stabilizátormi pred vyblednutím. Volant odrážadla je možné otáčať o 30°. Nosnosť odrážadla je 50 kg. Kolieska odrážadla majú tiché pneumatiky a vďaka nízkemu podvozku je odrážadlo stabilné. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. Výrobca BIG poskytuje nadštandardnú záruku 3 roky. Celková výška odrážadla je 39 cm.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je vhodný pre všetkých chlapcov od 12 mesiacov. Vozík pre deti je v čiernom farebnom prevedení a je vyrobený z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Čierna farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo.

Vďaka robustnej konštrukcii a nosnosti 25 kg, môže dieťa odviezť mamičke nákup z obchodu alebo previesť piesok z pieskoviska. Detský vozík možno kolmo postaviť, čím sa z neho vysype náklad. Vozík sa k odrážadlu pripevňuje pomocou istiaceho čapu. Celková výška vozíka je 24 cm.

Vlastnosti

  • tiché a odolné kolieska
  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery60*32*39 cm
Celková výška39 cm
Celková dĺžka60 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha