Set odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG a prívesný vozík čierny od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG a čierny prívesný vozík Fulda Bobby Car je vhodný pre chlapcov od 12 mesiacov, ktorý je cenovo oveľa výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Hračky v čiernej a červenej farebnej kombinácii pripomínajú reálne auto s prívesným vozíkom, vďaka čomu sa deti hrajú na ozajstných vodičov.

Detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG s klaksónom od 12 mesiacov

Detské odrážadlo auto Fulda New Bobby Car BIG je vhodné pre chlapcov od 12 mesiacov. Detské autíčko z dielne nemeckého výrobcu BIG je vybavené funčným klaksónom a nárazníkom v prednej časti, vďaka čomu pripomína terénne auto. Nárazník chráni nábytok pred poškriabaním a v prípade potreby sa dá jednoducho odmontovať. Odrážadlo pre deti má štýlové červeno - čierne farebné prevedenie a je ozdobené nálepkami. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované.

Odrážadlo je vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý je chránený UV stabilizátormi pred vyblednutím. Volant odrážadla je možné otáčať o 30°. Nosnosť odrážadla je 50 kg. Kolieska odrážadla majú tiché pneumatiky a vďaka nízkemu podvozku je odrážadlo stabilné. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. Výrobca BIG poskytuje nadštandardnú záruku 3 roky. Celková výška odrážadla je 39 cm.

Prívesný vozík BIG k odrážadlám BIG od 12 mesiacov

Prívesný vozík BIG Bobby Car Trailer je vhodný pre všetkých chlapcov od 12 mesiacov. Vozík pre deti je v čiernom farebnom prevedení a je vyrobený z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Čierna farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo.

Vďaka robustnej konštrukcii a nosnosti 25 kg, môže dieťa odviezť mamičke nákup z obchodu alebo previesť piesok z pieskoviska. Detský vozík možno kolmo postaviť, čím sa z neho vysype náklad. Vozík sa k odrážadlu pripevňuje pomocou istiaceho čapu. Celková výška vozíka je 24 cm.

Vlastnosti

  • tiché a odolné kolieska
  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery60*32*39 cm
Celková výška39 cm
Celková dĺžka60 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné