Set kuchynka Tefal Studio Barbecue Smoby so zvukmi a grilom a obchod Supermarket s pokladňou

Popis produktu

Set hračiek kuchynka Tefal Studio Barbecue a obchodík Supermarket je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Realistický dizajn a zaujímavé detaily kuchynky aj obchodíka zaručene upútajú každé dieťatko, pretože obe hračky vyzerajú ako naozajstné. Majú veľa doplnkov pre ešte realistickejší zážitok z hry. Spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tieto úžasné hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V jeho hračkách sa odráža francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby. Set hračiek vám ponúkame v zvýhodnenej cene, ktorej sa naozaj nedá odolať.

Detská kuchynka Tefal Studio BBQ Smoby elektronická so zvukmi, s opečenými potravinami a grilom zeleno-fialová

Detská kuchynka Tefal Studio Barbecue od francúzskeho výrobcu Smoby je dokonalou kuchynkou pre dievčatko či chlapčeka vhodná od 3 rokov. Je prevedená v dynamicky elegantnej farebnej kombinácii sviežej zelenej , kráľovskej fialovej, šedej a bielej farby. Výhodou tejto kuchynky je prístupnosť z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí. Spoločnou hrou si detičky rozvíjajú komunikačné schopnosti a napodobňujú dospelých. Deti si hrou cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Kuchynka Smoby je vybavená až 29 doplnkami. Medzi nich patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie hrniec s pokrievkou a čarovné cestoviny, náhradné kapsule do kávovaru, panvica placky, šálky na kávu a poháre na sódu, opečené potraviny a klobásky na gril. 

Kuchynka Smoby Tefal Studio Barbecue má mnohé špeciálne vlastnosti, ktorými sa odlišuje od iných kuchyniek. Elektronická kuchynka je zvuková, sporák po položení na platňu vydáva realistické zvuky ako pri varení Blob Blop Blop a Psssshhhii ako pri pečení. Milým doplnkom kuchynky je sódovač, ktorý pri používaní vydáva realistické zvuky Cric Cric. V čarovnom hrnci sa uvaria cestoviny. Táto elektronická kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm. Jej rozmery sú 64*47*100 cm. V rúre na pečenie si môžu upiecť chutný koláčik, potom umyť riad v dreze na umývanie riadu. Kuchynka má aj chladničku, ktorá predstavuje i úložný priestor na potraviny.

Pracovná doska kuchynky pozostáva z elektrického sporáku s dvoma platničkami, drezu na umývanie a jedálenského stola. Špeciálnym doplnkom kuchynky je polkruhovitý barbecue gril na pečenie, kde si deti môžu opekať klobásky či rybu. Pekným detailom sú opečené potraviny, ktoré pôsobia realisticky. Stôl slúži deťom na prestieranie a stolovanie. Nad pracovnou doskou sa týči stojan, kde si deti nájdu sódovač na vyrábanie sódy a espresso kávovar s výmennými kapsulami. V hornej časti stojana je aplikovaný detský digestor, na ktorý si deti zavesia kuchynské náradie. Elektronická detská kuchynka funguje na 1 x AA/LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Detský obchod Supermarket Smoby s elektronickou pokladňou, vozíkom a potravinami zelený

Smoby obchod Supermarket je fantastická hračka pre deti od 3 rokov. Detský obchod má v sebe zabudovanú elektronickú dotykovú pokladňu, kalkulačku a LCD displej. Je to mini replika klasického supermarketu, v ktorom nájdete všetko možné: poličky s ovocím a zeleninou, poličky s pekárenskými výrobkami a mnohými ďalšími potravinami, pokladňu s mikrofónom, nákupný košík na kolieskach, do ktorého sa dá vložiť minca. Spolu je v balení až 44 doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiaden správny obchod. Deti si môžu vybrať rôzne produkty na dotykovom displeji, cena sa zobrazí na LCD obrazovke. Všetky ceny sa dajú spočítať na zabudovanej kalkulačke. Produkty sa dajú aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Pri každom produkte pokladňa vydá pípajúci zvuk a zasvieti červené svetielko. Pri platení je potrebné pretiahnuť kartičku cez čítačku kariet a cena na pokladni sa vynuluje, ako keby bol tovar zaplatený.

Detský obchodík s pokladňou je nielen veľmi zábavná realistická hračka, ale prispieva vo veľkej miere aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Detský supermarket Smoby funguje na 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery detského obchodíka sú 54*46*87 cm, má výraznú zelenú farbu.

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada kuchynky a obchodíka pre malých predavačov je skvelá súprava hračiek pre deti, ktoré sa rady hrajú na rôzne povolania. Zahŕňa v sebe veľa doplnkov, ktoré zabezpečia neopakovateľnú hru na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovnej plochy51 cm
Rozmery balenia50*24*70 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,25 kg
NoteBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Farbafialová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné