Výrobca: Smoby Kategória: Detská dielňa sety Kód: SM360701-17
259,99 €
159,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black+Deckerelektronický trenažér Vtwin Bike je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black+Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Trenažér, ktorý simuluje jazdu na motorke poteší všetkých závodníkov. Pracovná dielnička s detským trenažérom sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Pracovná dielňa pre deti Black+Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a autíčkom

Smoby pracovná dielňa Black+Decker je úžasná pracovná hračka pre chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo zábavných a maximálne zaujímavých doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a výmyselníkov. Medzi 92 doplnkami nájdete 7 pracovných nástrojov ako kladivo, skrutkovač, kliešte, kľúče a pílu, 20 skrutiek, mechanickú vŕtačku, stavebnicu auta, ktorá sa dá poskladať  na rôzne spôsoby. Okrem opráv sa deti môžu zahrať aj skladaním oranžového autíčka. Na dielni pre chlapcov nájdete viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára. Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračke sa dajú stiahnuť zadarmo zábavné aplikácie pre Android a IOS.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Detský trenažér Vtwin Biker Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Smoby trenažér Vtwin Biker je skvelý elektronický simulátor jazdy autom a motorkou, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský trenažér je fantastická hračka pre malých závodníkov na autách aj motorkách. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Najlepšou vecou na trenažéri je to, že sa na ňom dá prepínať jazda na motorke a jazda autom. Na farebnou podsvietenom displeji teda chlapci vidia, či jazdia na motorke alebo aute. K mnohým funkciám a súčastiam trenažéra patrí elektronický volant, mechanické pedále, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Na farebnou displeji sa zobrazuje mapa závodníckej trasy, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba. Súčasťou balenia je aj držiak na navigačný systém, ktorý sa dá pripevniť na palubnú dosku

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou ozajstného pretekárskeho auta a motorky. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne závodného autaSedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Celý je ladený v žlto-čiernej farbe. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Keď si deti predstavujú, že jazdia na vzrušujúcich pretekoch v rôznych častiach sveta, rozvíja sa aj ich predstavivosť. Trenažér funguje na 5 x AA/LR6 batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Tento úžasný set dielničky s elektronickým trenažérom a množstvom doplnkov prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte každého chlapčeka.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,05 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...