Set chodítko a kočík s autosedačkou zvieratká Animal MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a domček so stanom Discovery so zvukom a svetlom

Popis produktu

Chodítko a kočík s autosedačkou Zvieratká 3v1 z edície MiniKiss a domček so stanom Discovery so zvukom a svetlom príjemne prekvapia každé dieťa od 12 mesiacov. Sadu ponúkame za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia a ozdobia každú izbičku, pričom u detí rozvíjajú jemnú motoriku, zručnosti a pohybové schopnosti. Hračky od francúzskeho Smoby v sebe spájajú originálny dizajn a najvyššiu kvalitu, takže deťom vydržia dlhé roky.

Chodítko a kočík s autosedačkou zvieratká Animal MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostným pásom

Chodítko a kočík s autosedačkou 3v1 zo série MiniKiss z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vhodné pre všetky dievčatká a ich bábiky od 12 mesiacov. Multifunkčná hračka v jemných farbách šedej, zelenej, oranžovej a bielej pomáha deťom s prvými krokmi ako chodítko. Opierajú sa oň, naberajú istotu a ľahko si osvojujú správne pohyby. Vďaka tlačidlám na kolieskach s funkciou brzdenia je zaručená ich bezpečnosť. Chodítko slúži aj ako kočík, do ktorého je možné uložiť bábiku v 2 polohách - vďaka otočnému sedadlu bábika sedí v smere jazdy alebo tvárou k dieťaťu. Dieťa sa učí chodiť a zároveň sa hrá a komunikuje so svojou bábikou.

Kočík pre bábiky má po bokoch vyobrazené veselé obrázky zvieratiek a výborne ladí s bábikami v zvieracích kostýmoch z edície MiniKiss (zajačik, srnček, líška). Bezpečnostný pás ochráni bábiku pred vypadnutím zo sedadla. Ergonomická rukoväť je plne prispôsobená pre malé detské rúčky. Odnímateľné sedadlo poslúži deťom ako praktická autosedačka, ktorá sa ľahko prenáša, môžu si ju zobrať spolu s bábikou na návštevy a výlety.

Domček so stanom Discovery Cotoons Smoby so zvukom a svetlom od 12 mesiacov zelený

Originálny domček so stanom Discovery Cotoons Smoby v zeleno-bielej farebnej kombinácii je obľúbený darček pre deti od 12 mesiacov. Detský domček je multifunkčný - dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý sa však vie rýchlo zmeniť na detský stan. Stan pre deti sa vyznačuje zvukovými aj svetelnými efektmi, ktoré potešia každé dieťatko a nebudú sa s ním chcieť rozlúčiť. Detský domček je vyhotovený s motívom populárneho seriálu Cotoons, ktorého postavičky poznajú deti na celom svete. Celková výška domčeka je 72 cm.

Domček pre deti ponúkne množstvo funkcií. Otváracie dvierka so špeciálnymi otvormi pre rôzne tvary plastových útvarov zaujmú dieťa, ktoré si vyskúša svoju šikovnosť a s valčekom na dverách si môžu do ľubovôle otáčať. Pri dvierkach sa nachádza pekná rastlina s kvietkom, ďalej má dieťa k dispozícii otváracie okienko, aby mohlo pozrieť, kto prichádza na návštevu. Svietiaci kvietok so zvukom umiestnený na domčeku, vydáva po stisnutí pekné melódie a svetielka, ktoré rozveselia detičky na veľmi dlhú dobu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*45*47 cm
Rozmery balenia49*15*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné