Set chodítko Trott Cotoons 2v1 Smoby v kuchynke s kockami, svetlom a melódiou a didaktický stolík s funkciami

Popis produktu

Každé malé dieťatko potrebuje rozvíjať jemnú motoriku, spoznávať nové tvary a farby. Set zelené chodítko Cotoons Smoby s kockami, kuchynka Ptitoo a didaktický stolík s funkciami poteší všetky deti, najmä dievčatká od 12 mesiacov. Zvýhodnený set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu ladia a predstavujú pekný doplnok do detskej izbičky a zároveň rozvíjajú u detí jemnú motoriku, zručnosti a schopnosti. Hračky Smoby v sebe spájajú originálny francúzsky dizajn a kvalitu svojich produktov.

Chodítko s didaktickým kufríkom Trott Cotoons 2v1 Smoby so zvukom a svetlom a 8 funkciami od 12 mes

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka originálnemu francúzskemu dizajnu a zvukovým a svetelným efektom sa rýchlo stane obľúbeným spoločníkom každého dieťaťa. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné. Didaktický kufrík s 8 funkciami, ktorý je súčasťou chodítka, sa dá ľahko vybrať a samostatne používať. Rúčka je v ideálnej výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne opierať. Vďaka tlačidlám na kolieskach s funkciou brzdenia je zaručená jeho bezpečnosť.

Didaktický panel v tvare kufríka obsahuje množstvo hier, ktoré pomáhajú s motorickým vývojom dieťaťa. Dieťa stláča a otáča rôzne farebné tlačidlá, hrá sa s očkami vo vrchnej časti panela a vhadzuje kocky s potlačou do správnych otvorov. Vďaka tomu sa inštinktívne naučí rozoznávať jednotlivé farby a tvary, je to pre deti skvelá zábava na dlhé hodiny. Zároveň počúva rôzne melódie a teší sa zo svetelných efektov. Herný panel sa dá vďaka držadlu jednoducho prenášať, rodičia ho deťom vezmú na výlet a na návštevy. Rozmery produktu sú 50*43*47 cm.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je špičková multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Didaktická kuchynka pre najmenších Ptitoo Smoby s tvarovanými kockami a zvukovými hodinami od 18 mes

Didaktická kuchynka Ptitoo od francúzskeho Smoby je nadčasová hračka, ktorá je ako stvorená pre všetky zvedavé a neposedné deti od 18 mesiacov. Nadčasová kuchynka v nežnom modrom vyhotovení s obrázkami veselých zvieratiek si získa chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, prebúdza v nich záujem o okolitý svet. Malí šéfkuchári sa môžu tešiť na bohatú sadu 25 doplnkov, medzi ktorými nájdu poháriky, tanieriky, šálky, lyžičky, vidličky, nožíky, panvicu, hrniec s pokrievkou, soľničku so zvukom cric-crac, kuchársku čelenku, kapsule do kávovaru a 4 didaktické kocky pre všestranný rozvoj vašich detí.

V centrálnej časti sa taktiež nachádza varná doska, kávovar a v najvyššej časti sú na digestore umiestnené zvukové hodiny s mechanickým zvukom cric-crac, ktoré zobrazujú štyri rôzne zvieratká. Kuchynka disponuje praktickým úložným priestorom - dieťa má možnosť uložiť kuchárske náčinie na viacerých poličkách. Roztvárateľné krídla na pracovnej doske sprístupnia kuchárom aj dodatočný úložný priestor, do ktorého môžu po obede odložiť príbory. Nádherná kuchynka s animovaným motívom zajačika, býčka, ovečky a kuriatka je ako stvorená na hru do detskej izbičky. Zahrať sa s ňou môže aj viacero detí, kamaráti a súrodenci.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia45*18*57 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,69 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.