Set chodítko Trott Cotoons 2v1 Smoby zelené s kockami, svetlom a melódiou a didaktický stolík s funkciami a hra s loptičkami

Popis produktu

Aj tie najmenšie deti si zaslúžia pekné a kvalitné hračky. Set chodítko Trott Cotoons Smoby s kockami a didaktický stolík s hrou s loptičkami a rôznymi doplnkami poteší každé dieťa od 12 mesiacov. Zvýhodnený set hračiek poteší nielen najmenšie deti, ale aj vás, vďaka svojej zníženej cene. Hračky v sete spolu ladia a predstavujú pekný doplnok do detskej izbičky a zároveň rozvíjajú u detí jemnú motoriku, zručnosti a schopnosti. Hračky Smoby v sebe spájajú originálny francúzsky dizajn a vysokú kvalitu svojich produktov.

Chodítko s didaktickým kufríkom Trott Cotoons 2v1 Smoby so zvukom a svetlom a 8 funkciami od 12 mes

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkčná hračka a pohybová pomôcka pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, ktorá im pomôže pri ich prvých krôčikoch. Vďaka originálnemu francúzskemu dizajnu a zvukovým a svetelným efektom sa rýchlo stane obľúbeným spoločníkom každého dieťaťa. Vďaka širokému rozostúpeniu kolies je chodítko pre deti stabilné. Didaktický kufrík s 8 funkciami, ktorý je súčasťou chodítka, sa dá ľahko vybrať a samostatne používať. Rúčka je v ideálnej výške 47 cm, dieťa sa oň môže pohodlne opierať. Vďaka tlačidlám na kolieskach s funkciou brzdenia je zaručená jeho bezpečnosť.

Didaktický panel v tvare kufríka obsahuje množstvo hier, ktoré pomáhajú s motorickým vývojom dieťaťa. Dieťa stláča a otáča rôzne farebné tlačidlá, hrá sa s očkami vo vrchnej časti panela a vhadzuje kocky s potlačou do správnych otvorov. Vďaka tomu sa inštinktívne naučí rozoznávať jednotlivé farby a tvary, je to pre deti skvelá zábava na dlhé hodiny. Zároveň počúva rôzne melódie a teší sa zo svetelných efektov. Herný panel sa dá vďaka držadlu jednoducho prenášať, rodičia ho deťom vezmú na výlet a na návštevy. Rozmery produktu sú 50*43*47 cm.

Didaktický stôl Activity Table Cotoons Smoby so zvukom, svetlom a mnohými funkciami od 12 mes

Didaktický stôl Activity Table z obľúbenej série Cotoons je špičková multifunkčná didaktická hračka, s ktorou sa zahrajú deti od 12 mesiacov a zároveň si budú rozvíjať kognitívne a motorické schopnosti. Didaktický stolík stojí na 4 pevných a stabilných nohách, je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti sa potešia elektronickým zvukovým a svetelným efektom a zároveň si precvičia svoje zručnosti a schopnosti pri rôznych hrách. Čaká na nich prevliekanie krúžkov, vystreľovací katapult, otáčacie zrkadielko a nechýba ani tobogán, po ktorom si budú púšťať loptičku.

Súčasťou didaktickej pomôcky sú aj krásne vkladacie kocky s potlačou, ktoré sa dieťa naučí vkladať do otvorov. Kocky sa po správnom vhodení zbierajú v nožičke stolíka, takže deti pokračujú v zábave aj naďalej. Pri tejto hre si dieťa precvičuje jemnú motoriku a zároveň rozoznáva jednotlivé farby a tvary kociek. Na stolíku je množstvo pohyblivých častí, s ktorými sa vaši najmenší vydržia zabávať dlhé hodiny. Pri hre sa rozvíja aj logické myslenie a sluch najmenších.

Hra s loptičkami Balls Game Smoby so zvukom a svetlom

Didaktická hra s loptičkami Balls Game od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelý darček pre všetky deti už od 12 mesiacov. Krásne pestrofarebné vyhotovenie hračky s motívom postavičiek Cotoons prekvapí chlapcov a dievčatká zvukovými svetelnými funkciami, takže sa budú naozaj výrobne zabávať. Dráha s 3 farebnými loptičkami obsahuje rampu, po ktorej sa budú loptičky spúšťať, pričom si budú musieť poradiť s rôznymi prekážkami - otvormi, kolesom či schodmi, až kým neprídu do cieľa. Deti sa naučia používať katapult, ktorým po stisnutí tlačidla dostanú loptičku až na vrchol stromu, odkiaľ sa loptička môže spúšťať nadol.

Didaktické hračky majú veľmi veľký vplyv na rozvoj dieťatka, nie sú len jeho zábavnou súčasťou. Ovplyvňujú jemnú motoriku, priestorové vnímanie a koordináciu pohybov najmenších detí. Didaktická dráha s loptičkami pomáha deťom nielen s rozvojom motorických funkcií, ale taktiež sa učia rozmýšľať, spoznávať farby a tvary, objavujú prepojenie medzi dotykmi a tvarmi. Didaktická hračka funguje na 2 LR44 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia. Batérie v balení sú testovacie. Celá hračka pre najmenších má rozmery 39*30*41 cm, pričom celková výška veže je 41 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia45*18*57 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,69 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.