Set pracovný stôl na kolieskach Cars 3 Smoby a kamión Mack Truck elektronický

Popis produktu

Pracovné stoly pre malých remeselníkov a milovníkov áut prichádzajú so skvelými doplnkami. Set pracovný stôl na kolieskach Cars 3 a kamión Mack Truck elektronický je obľúbený set hračiek, vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Zvýhodnený set kvalitných hračiek poteší rodičov svojou rozumnou cenou a deti svojimi funkciami a doplnkami. Pri hre sa rozvíjajú u detí zručnosti a schopnosti, naučia sa veľa nového a budú si môcť ku hre prizvať aj svojich súrodencov a kamarátov. Set hračiek zabaví vaše dieťa na dlhé hodiny a hodia sa do každej detskej izby.

Pracovný stôl na kolieskach Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom McQueen a 24 doplnkov

Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je obľúbená hračka najmä u malých chlapcov od 3 rokov, ale smelo sa s ním zahrajú aj dievčatá. Stolík s doplnkami a autíčkom McQueen, je vyhotovený z najkvalitnejších materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a dlhou životnosťou. Vyhotovený je v červeno-čiernej farebnej kombinácii. Stolík stojí na kolieskach, takže deti si ho môžu po izbičke voľne presúvať, ale aj napriek tomu je stolík pevný a stabilný. Malý mechanik si tak môže bezstarostne pracovať na svojich výtvoroch a údržbe autíčka. Medzi kolieskami sa v spodnej časti nachádza polička na odkladanie iných hračiek alebo náradia. Pracovná plocha stolíka je priestranná a malí mechanici majú dostatok priestoru na prácu s náradím.

Stolík je krásnym doplnkom do detskej izby. Rozmery balenia sú 34*53*14 cm. Súčasťou balenia je okrem stolíka a autíčka až 24 doplnkov. Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je krásna, kvalitná a detailne prepracovaná hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorý je garanciou najvyšších európskych štandardov. Dieťa sa môže hrať s autíčkom, starať sa o jeho údržbu a učiť sa tak novým poznatkom zo sveta áut. Popritom získava veľmi dôležité motorické schopnosti a cit pre manuálnu prácu, ktorá je v neskoršom veku dôležitá. S náradím môže zapojiť svoju fantáziu a užiť si tak dlhé hodiny zábavy.

Detský kamión Autá 3 Mack Truck Smoby elektronický so svetlom a zvukom, skladacím autíčkom a 2 náradia

Kamión Mac Truck a autíčko McQueen Cars 3 od Smoby je súprava dvoch dopravných prostriedkov z populárnej rozprávky Autá 3 vhodná pre deti od 3 rokov. Kamión Mac Truck so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vytvorí tak perfektný box pre McQueena pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v priebehu jazdy. Disponuje elektronickými funkciami ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa. Na ľavej strane karosérie detského kamióna objavíte efektívne uložené 2 kusy náradia. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Súprava autíčok je ideálny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.