Set kamión s autíčkom Cars 3 Mack Truck Smoby elektronický a trenažér V8 Driver elektronický

Popis produktu

Chce si vaše dieťa skúsiť automobilový trenažér a zároveň sa tešiť z krásneho elektronického kamióna? Set kamión s autíčkom Mack Truck Smoby elektronický a trenažér V8 Driver s množstvom funkcií je krásny set hračiek pre deti od 3 rokov. Zvýhodnený set hračiek za akciovú cenu poteší rodičov, ktorí pre svoje dieťa chcú tie najlepšie hračky za rozumnú cenu. Hračky v sete sú vyhotovené v krásnej červeno-čiernej farebnej kombinácii, ktorá je znakom pre každého rýchleho pretekára. So setom hračiek sa zabaví aj viacero detí a predstavuje krásny doplnok do detskej izby.

Detský kamión Autá 3 Mack Truck Smoby elektronický so svetlom a zvukom, skladacím autíčkom a 2 náradia

Kamión Mac Truck a autíčko McQueen Cars 3 od renomovanej francúzskej spoločnosti Smoby je sada dvoch dopravných prostriedkov zo svetoznámej animovanej rozprávky Autá 3 vhodná pre deti od 3 rokov. Krásny kamión so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a a tým sa vytvorí originálny a praktický box pre autíčko McQueen pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby závodné autíčko mohlo zísť na cestu aj v počas jazdy. Kamión poskytne dieťaťu rôzne elektronické funkcie ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa. Na ľavej strane karosérie detského kamióna sa nachádzajú 2 kusy náradia. Pravá strana zase poskytne malým pretekárom čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Súprava autíčok je ideálny darček najmä pre chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Trenažér pre deti V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Trenažér V8 Driver Smoby je moderný elektronický simulátor závodenia, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov. Detský autotrenažér je výborná hračka pre malých závodníkov a všetkých milovníkov jazdenia a áut. Má kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu, predstavivosť a najmä motorickú zručnosť. Chlapci sa môžu tešiť na elektronický volant, mechanické pedále, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 10 rôznych zvukov. Na palubnej doske je displej zobrazujúci mapu závodnej trasy. Ďalej je tam tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, zrýchlenie. Naviac je v balení aj držiak na smartphone, ktorý sa dá ľahkou upevniť na palubnú dosku.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho šikovní rodičia alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom,počas ktorej sa závodníci budú cítiť ako profesionálni pretekári. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa produkciou kvalitných a moderných detských hračiek, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu, ktorý si obľúbili deti po celom svete.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.