Set kamión s autíčkom Cars 3 Mack Truck Smoby elektronické a batoh s náradím a autíčkom McQueen

Popis produktu

Máte doma malého automechanika, ktorý rád rozkladá a skladá autíčka? Set kamión s autíčkom Mack Truck Smoby elektronický a batoh s náradím a autíčkom McQueen je krásny darček pre deti od 3 rokov, najmä chlapcov. Cenovo zvýhodnený set hračiek je vhodná voľba pre rodičov, ktorí nevedia, akú hračku vybrať svojmu malému nezbedníkovi. Hračky v sete navzájom ladia v červeno-čiernej kombinácii a skrášlia každú detskú izbu. Set hračiek pomáha s rozvíjaním jemnej detskej motoriky, zručností a schopností. So setom hračiek sa zabaví aj viacero detí, súrodenci aj kamaráti.

Detský kamión Autá 3 Mack Truck Smoby elektronický so svetlom a zvukom, skladacím autíčkom a 2 náradia

Kamión Mac Truck a autíčko McQueen Cars 3 od francúzskej spoločnosti Smoby je sada dvoch dopravných prostriedkov z animovanej rozprávky Autá 3 vhodná pre chlapcov od 3 rokov, ale môžu sa s ním smelo hrať aj dievčatá. Krásny kamión so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vytvorí tak originálny box pre autíčko McQueen pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v počas jazdy. Kamión poskytne dieťaťu rôzne elektronické funkcie ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa. Na ľavej strane karosérie detského kamióna objavíte praktické 2 kusy náradia. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má šikovnú rúčku na uchopenie v hornej časti. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Súprava autíčok je ideálny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Batoh pre deti s náradím Autá 3 Smoby a skladacím autíčkom McQueen

Detský batoh s náradím a skladacím autíčkom Smoby prichádza v motíve a s licenciou obľúbenej detskej rozprávky Autá - Cars. V batohu čaká na chlapcov príjemné prekvapenie - detské náradie a autíčko McQueen, ktoré si môžu opakovane rozkladať a skladať. Praktický batoh s autíčkom a náradím je vhodný pre deti od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a náradím a túžia po vlastnej pracovnej dielničke. S touto hračkárskou sadou bude z dieťaťa malých automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko. Súprava s náradím Smoby je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Hračky sú zároveň vyrobené so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené a závodník sa tak môže bez obáv hrať.

Batoh je vyhotovený krásnej červenej a čiernej farbe, ktorá je typická pre rozprávku Autá 3. Súčasťou batohu sú skrutkovače potrebné na zostavenie autíčka McQueen. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu, ktorý si obľúbili deti po celom svete.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.