Set bager Maxi Power BIG pracovný stroj a nákladné auto od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek báger a nákladné auto Power BIG pre chlapcov od 2 rokov, ktorý je cenovo oveľa výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Hračky z radu Power BIG v žltej a červenej farbe pripomínajú reálne stavebné stroje, vďaka realistickému prevedeniu a dizajnu sa deti zahrajú na ozajstných stavbárov.

Bager pre deti Power BIG veľký pracovný stroj od 2 rokov

Detský bager Power BIG je vhodný pre chlapcov od 2 rokov. Bager pre deti je nemecký výrobok z kvalitného plastu s gumenými kolesami, vďaka ktorým dieťa nepoškriabe podlahu. Bager žiarivej žltej farby je dlhý až 67 cm a na ramene má tri pohyblivé kĺby, ktoré poskytujú dieťaťu veľa podnetov pre hru. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Pohyblivá lyžica má kapacitu až 0,5 l a úchyt je prispôsobený pre malé detské rúčky. Veľký bager je chránený UV stabilizátormi, takže hračka ani rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa s ňou bude dieťa hrať vonku na pieskovisku. V prípade znečistenia je možné bager jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. 

Nákladné auto pre deti Power BIG od 2 rokov

Veľké nákladné auto Power BIG je hračka vhodná pre chlapcov od 2 rokov. Detské nákladné auto má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovné auto pre deti je v žltom farebnom prevedení a je vyrobené z kvalitného a odolného plastu v Nemecku. Auto je robustné a má vyklápaciu korbu, na ktorú môžu deti naložiť piesok, prepraviť ho na iné miesto a jednoducho vyklopiť.

Toto nákladné auto neobsahuje malé časti, UV filter chráni plast pred vyblednutím a tak zostanú farby dlho žiarivé. Detský nákladiak je dlhý 33 cm a korba má kapacitu 1 liter. V prípade znečistenia hračky, ju jednoducho umyjete pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo hrať stále iba s čistou hračkou. Značka BIG poskytuje na výrobky nadštandardnú  záruku až 3 roky. 

Vlastnosti 

  • pre deti od 2 rokov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery67*20*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia55*43*59 cm
Celková dĺžka67 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbažltá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné