Set bábika Baby Nurse Zlatá edícia Smoby 32 cm, jedálenská stolička, kolíska pre bábiku a vanicka od 24 mes

Popis produktu

Bábika Baby Nurse z najnovšej Zlatej edície a jedálenská stolička s kolískou a vaničkou v rovnakom dizajne sú teraz spolu v jednom cenovo výhodnom sete. Hračky Smoby sa k sebe hodia funkčne aj farebne, vašej malej princeznej poskytnú hodiny zábavy a veselých hier. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, s ktorým sú vaše deti vždy v bezpečí. Výhodná cena 4 hračiek Smoby poteší nielen vás a vaše deti, ale aj vašu peňaženku.

Bábika Baby Nurse Smoby Zlatá edícia 32 cm od 24 mesiacov

Detská bábika Baby Nurse je krásnou hračkou pre každé dievčatko od 2 rokov. Bábika Smoby je vysoká 32 cm. Milá tvárička a štýlové oblečenie upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa bude starať. Bábika pre deti je oblečená v krásnom komplete z jemného a mäkkého materiálu v kombinácii bielej a sivej farby s nápisom Baby Nurse a farebnou potlačou, na ktorej pekne vynikne ružová farba. Pre bábiku viete dokúpiť rôzne oblečenie a tak ju dieťa môže prezliekať. Bábika sa dá prezliekať jednoduchým spôsobom, a dieťa to zvládne úplne samo.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným.Vyberte si bábiku oblečenú v dupačkách alebo v nohaviciach a v tričku. V sete sa nachádza 1 bábika.

Jedálenská stolička Violette Baby Nurse Smoby pre bábiku s 2 doplnkami od 18 mes

Jedálenská stolička Baby Nurse na kŕmenie bábiky je skvelá hračka, ktorá dáva deťom pri hre s bábikou nový rozmer. Hračka poteší všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa s láskou starajú o svoje bábiky. Jedálenská stolička pre bábiky  je vysoká 65 cm, je vhodná pre bábiky s veľkosťou od 32 do 42 cm. Detská stolička na kŕmenie bábiky je prevedená v tmavoružovej farbe v kombinácii so svetloružovou, sivou a zlatou s nápisom Baby Nurse. Súčasťou jedálenskej stoličky sú aj doplnky a to hrkálka upevnená na plastovej tácke a tanierik v tvare srdiečka, ktorý je zdobený zlatým motýlikom, spolu s lyžičkou na kŕmenie. Rozmery jedálenskej stoličky pre bábiku sú 34*46*65 cm. 

Kolíska s kolotočom Violette Baby Nurse Smoby pre bábiky od 18 mes

Kolíska pre bábiku Baby Nurse od francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitná kolíska a zároveň postieľkavhodná pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cmPostieľka pre bábiku v ružových odtieňoch je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. Dievčatká-mamičky sa veľmi potešia aj krásnemu zlatému kolotoču, ktorý je nad postieľkou a pomôže im s uspávaním bábiky. Na kolotoči sú znázornené srdiečka vtáčiky. Na detskej postieľke je veľký nápis Baby Nurse s obrázkami srdiečok, hviezdičky a motýlika. Dievčatká v tejto nádhernej postieľke môžu bábiku hojdať, uspávať a zažijú s ňou veľa radostných chvíľ.

Postieľka pre bábiky je skvelý doplnok pre hru s bábikou, ktorým potešíte najmä dievčatká vo veku od 18 mesiacov. Postieľka má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Kolíska je ľahučká a dá sa jednoducho prenášať. Rozmery postieľky pre bábiku sú 47*30*60 cm, pričom celková výška postieľky je 60 cm.

Vanička s nočníkom Violette Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku s 8 doplnkami

Vanička s nočníkom pre bábiku Baby Nurse je originálna hračka pre všetky dievčatká, ktoré sa s láskou starajú o svoju bábiku. Sadu na na starostlivosť o bábiky tvorí 9 doplnkov: vaňa so sprchovou hlavicou, fľaška na mliečko, cumlík, náramok pre bábiku, teplomer, nočník a flaštičky s parfumom a sprchovým šampónom. Detskú vaničku na kúpanie bábik zdobí nápis Baby Nurse. Do vaničky sa zmestia bábiky s dĺžkou 42 cm a jej celkové rozmery sú 44*13*24 cm. 

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň zamatovo jemný. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Sada bábiky a doplnkov na starostlivosť o bábiku Baby Nurse je tým pravým darčekom pre každé dievčatko, ktoré sa rado hrá s bábikou a stará sa o ňu ako o vlastné bábätko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia18*11*34 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,49 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné