Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca a poschodová garáž s autoumyvárňou od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planetgaráž Vroom Planet Premier tvoria výborne zladený set hračiek pre chlapcov. Hodia sa k sebe nielen farebne, ale aj funkčne. Chlapci si môžu poskladať vlastné automobilové centrum. Cenovo výhodná ponuka 2 hračiek Smoby je neodolateľná a naozaj veľmi príjemná, preto neváhajte a zakúpte tieto fantastické hračky aj svojim malým nezbedníkom. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Garáž aj autodráha majú úžasne prepracované detaily, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stanú obľúbenými hračkami detí. 

Autodráha pre deti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca s 2 autíčkami od 18 mesiacov

Autodráha Vroom Planet Mega Jump z dielne francúzskeho výrobcu Smoby je unikátna autodráha pre deti od 18 mesiacov. Detská autodráha je v žiarivých farbách s 2 autíčkami, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Spúšťanie autíčok po autodráhe vysokej až 67 cm je veľkou zábavou pre všetkých milovníkov motorových vozidiel. Najmenší chlapci môžu pri 67 cm veselej autodráhe stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky. Strmý spád na začiatku modrej dráhy alebo vysúvací vysoký mostík na žltej pretekárskej dráhe sú zárukou vzrušujúcich pretekov. Prudká zákruta i kruhová slučka, prinášajú napätie, ktoré autíčko dorazí do cieľa ako prvé.

Autodráha pre chlapcov má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok. Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Kaskadérske kúsky veselých autíčok však pokračujú aj v cieľovej rovinke, kde opäť musia zvládnuť vysoký doskok. V prípade poruchy ich šikovný mechanik môže opraviť na stanovišti, kde je pripravený aj stojan na natankovanie.  Autodráhou Vroom Planet s dvoma skákajúcimi autíčkami darujete deťom hodiny veselej a vzrušujúcej zábavy. Rozmery tejto zábavnej hračky sú 75*73*67 cm, pričom celková dĺžka je 75 cm.

Garáž s autoumývačkou First Garage Little Smoby heliport s výťahom a benzínovou pumpou s 1 autíčkom

Garáž s autoumyvárňou First Garage Little je skvelá hračka pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Garáž v jemných pastelových farbách ponúkne malým šoférom benzínovú pumpu pre natankovanie a takisto aj autoumývareň, v ktorej autíčko dokonale vyčistia. Garáž pre autíčka má 2 poschodia, ktoré sú spojené výťahom a takisto nechýba ani spúšťacia rampa, po ktorom sa autíčko spustí na zem. Garáže sú vybavené parkovacími miestami, v spodnej časti sa nachádza aj priestor pre technický servis autíčka. Strecha garáže je vybavená aj pristávacou plochou pre helikoptéry.

Hra s autíčkami a parkovacou garážou pomáha rozvíjať schopnosti a zručnosti dieťaťa už od útleho veku. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozmery garáže sú 56*29*32 cm. Súčasťou garáže je 1 modré autíčko s oblými tvarmi.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozmery balenia56*10*43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,95 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.