Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca a súprava 7 autíčok od 18 mes

Popis produktu

Set hračiek skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planetsúprava autíčok Vroom Planet sú výborne zladený set hračiek pre chlapcov. Hodia sa k sebe nielen funkčne, ale aj farebne. Cenovo výhodná ponuka 2 hračiek Smoby je neodolateľná a naozaj veľmi príjemná, preto neváhajte a zakúpte tieto fantastické hračky aj svojim malým nezbedníkom. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Autodráha má mnoho zaujímavých detailov, ktoré chlapcov určite zaujmú. Súčasťou setu je spolu až 10 autíčok, s ktorými sa deti môžu hrať na autodráhe alebo samostatne.

Autodráha pre deti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca s 2 autíčkami od 18 mesiacov

Smoby skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet je úžasná autodráha pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 autíčka, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok. Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Druhé autíčko sa vystrelí vo vrchnej časti, rýchlo prejde veľkou zákrutou a narazí do prekážky v spodnej časti alebo sa spustí po prudkom spáde a prejde slučkou. Výška autodráhy je 67 cm, najmenší chlapci pri nej teda môžu stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky. 

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Samozrejme, najobľúbenejšími hračkami sú autodráhy, pretože na nich môžu deti so svojimi autíčkami jazdiť rýchlo, hry sú vždy veľmi vzrušujúce. Hra s autíčkami a skákacou autodráhou pre chlapcov nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia.

Súprava 8 autíčok Vroom Planet Smoby od 12 mesiacov

Smoby set autíčok Vroom Planet je krásna darčeková súprava pre chlapcov od 12 mesiacov. Súčasťou chlapčenskej súpravy je 7 dopravných prostriedkov: helikoptéra, odťahovacie auto, traktor s prívesom, motorka, 2 klasické autíčka, miešačkapožiarnické auto. Všetky majú pestré farby, ktoré pútajú pohľady detí a sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Deti majú veľa možností na vymýšľanie dobrodružných príbehov s autíčkami Smoby, zabavia sa s nimi dlhé hodiny. Tiež sú skvelým doplnkom ku garážam alebo autodráham Smoby Vroom Planet. Každé autíčko má výšku 7 cm, sú zabalené v praktickej darčekovej krabičke, aby boli vždy pokope a nerobili neporiadok v detskej izbe.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Súprava autodráhy a autíčok je veľmi zábavná sada hračiek, s ktorou sa deti dokážu zahrať dlhé hodiny a hra s autíčkami ich nikdy neomrzí. Preto nesmú farebné autíčka s úžasnou autodráhou chýbať ani v zbierke vášho dieťatka.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozmery balenia56*10*43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,95 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.