Set flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s 612 cm predĺženou dráhou 2 výhybky 2 fixácie a 4 elektronické autíčka

Popis produktu

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set so 612 cm predĺženou dráhou, 2 výhybkami, 2 fixáciami a 4 elektronickými autíčkami od francúzskeho Smoby predstavuje ten najlepší darček pre všetky kreatívne deti od 4 rokov. Nadčasovú sadu ponúkame za výhodnú cenu, takže poteší aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Deti sa môžu tešiť na autodráhu so 4 elektronickými autíčkami so svetlom, vymeniteľnými karosériami a kvalitnými dielikmi na predĺženie dráhy, medzi ktorými sú aj výhybky a fixácie na úpravu trate. Zahrajú sa na konštruktérov a tešia sa pri skladaní autodráhy podľa vlastných predstáv! 

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dielov dráhy a 440 cm dlhá s elektronickým svietiacim autom

Pripravte svojim deťom vzrušujúci zážitok s flexibilnou autodráhou FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby, s ktorou objavia nový herný svet! Chlapci aj dievčatá sa už od 4 rokov môžu tešiť na zábavné skladanie pružnej autodráhy s celkovou dĺžkou až 440 cm, pričom majú k dispozícii 184 farebných dielov, ktoré k sebe jednoducho pripájajú bez akéhokoľvek náradia. Inovatívny koncept pomáha konštruktérom objavovať stále nové spôsoby výstavby dráhy, pričom ju tvarujú do rôznych tvarov, špirál, simulujú stúpanie a klesanie. Kreatívne deti sa rýchlo naučia budovať dráhu cez rôzne prekážky v detskej izbe - jednotlivé stavebné dieliky sú vybavené otvormi, ktoré uľahčujú ich upevnenie o okolité predmety a nábytok. 

Po dokončení pretekárskeho okruhu sa deti naplno zabavia s červeným elektronickým autíčkom s vymeniteľnou modrou karosériou, ktoré dokáže jazdiť po dráhe aj dole hlavou a neprevráti sa. Po zapnutí spínača v jeho zadnej časti sa začne pohybovať a svieti prednými a zadnými svetlometmi, takže deti majú skvelý zážitok z pretekov aj počas tmavých zimných večerov. Autodráha dokáže rásť spolu s dieťaťom - v našej ponuke nájdete aj doplnkové diely, s ktorými si deti môžu dráhu ľubovoľne predĺžiť. Pre hru viacerých detí dá kúpiť aj ďalšie autíčko z rady FleXtrem s vymeniteľnými karosériami.

Náhradné diely k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Set Smoby 72 častí v 172 cm dĺžke

Využite skvelú príležitosť a prekvapte svoje deti náhradnými dielmi k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby. So sadou 72 farebných dielikov dokáže vaše dieťa predĺžiť svoju pôvodnú autodráhu až o 172 cm. Vďaka tomu môže uplatniť všetku svoju kreativitu pri vytváraní novej, zložitejšej dráhy, po ktorej bude uháňať jeho autíčko. Súpravu tvorí 18 červených, 18 modrých, 18 zelených a 18 žltých stavebných dielov, ktoré sú vyhotovené z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk. Jednoducho sa spájajú a každý z nich je vybavený otvorom pre ľahšie upevnenie o rôzne prekážky. 

Pri skladaní stavebnice sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže naplno rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu pri výstavbe adrenalínovej autodráhy. Hra na povolanie závodníkov a konštruktérov pomáha deťom priblížiť sa k svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe dráhy pre svoje autíčka.

Náhradný diel fixácia k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Fixing Set Smoby 10 dielov k vytvoreniu kreácií 

V tomto sete získate až 10-dielov fixácie k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby, ktoré pomôžu deťom lepšie využiť ich fantáziu a kreativitu pri vytváraní atraktívnejšej a zložitejšej dráhy. Dieťa dokáže s fixáciou jednoducho manipulovať, je prispôsobená pre malé detské rúčky. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje k rôznym prekážkam a umožňuje malým technikom skúšať nové tvary pri stavbe trate. 

Náhradný diel výhybky k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Multi-Circuits Set Smoby 12 dielov k vytvoreniu križovatiek

Prekvapte svojich malých konštruktérov kvalitným náhradnými dielmi - výhybkami, ktoré sú skvelým rozšírením k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby. V tomto sete získate až 12-dielnu súpravu, vďaka ktorej si vaše dieťa dokáže pripevniť výhybku k dráhe a meniť smer jazdy pretekárskych autíčok ako na skutočnej križovatke. Naplánujú najlepšie miesto na umiestnenie výhybky a naplno tak využijú svoju fantáziu a technickú predstavivosť pri stavbe komplexnejšej autodráhy. Dieťa dokáže s výhybkou jednoducho manipulovať, je prispôsobená pre malé detské rúčky. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje na dráhu. 

Náhradné autíčko k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Set Smoby s troma vymeniteľnými karosériami modrá žltá a zelená 

Prekvapte svoje deti elektronickým autíčkom, ktoré je skvelým doplnkom k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby. Dokáže sa pohybovať po dráhe aj dole hlavou, pri jazde svieti prednými a zadnými svetlami, takže sa s ním deti bez problémov zabavia aj potme. V tomto sete získate až 3 autíčka v krásnych farbách. Fungujú na 3 batérie typu AAA, ktoré sú súčasťou balenia. Kvalitné autíčko je vyrobené z jemných a zároveň odolných plastov, takže prinesie deťom radosť na dlhé roky, pričom si môžu meniť karosériu s autíčkami z rovnakej série.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka612 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.