Set flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s 612 cm predĺženou dráhou s výhybkou fixáciou a elektronickým autíčkom

Popis produktu

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set so 612 cm predĺženou dráhou, autíčkom, výhybkou a fixáciou od francúzskeho Smoby predstavuje fantastickú súpravu pre všetky deti od 4 rokov, ktoré túžia po vlastnej autodráhe. Nadčasovú sadu ponúkame za výhodnú cenu, takže poteší aj rodičov, ktorí pri nákupe ušetria. Deti majú k dispozícii autodráhu s elektronickým autíčkom, výhybkou, fixáciou a doplnkové diely na predĺženie dráhy. Zahrajú sa na staviteľov a konštruktérov, skladajú autodráhu v rôznych tvaroch, pričom využívajú rôzne prekážky v detskej izbe a naplno sa ponoria do sveta fantázie a predstavivosti.

Flexibilná autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dielov dráhy a 440 cm dlhá s elektronickým svietiacim autom

Pripravte svojim deťom vzrušujúci zážitok s flexibilnou autodráhou FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby, s ktorou objavia nový herný svet! Chlapci aj dievčatá sa už od 4 rokov môžu tešiť na zábavné skladanie pružnej autodráhy s celkovou dĺžkou až 440 cm, pričom majú k dispozícii 184 farebných dielov, ktoré k sebe jednoducho pripájajú bez akéhokoľvek náradia. Inovatívny koncept pomáha konštruktérom objavovať stále nové spôsoby výstavby dráhy, pričom ju tvarujú do rôznych tvarov, špirál, simulujú stúpanie a klesanie. Kreatívne deti sa rýchlo naučia budovať dráhu cez rôzne prekážky v detskej izbe - jednotlivé stavebné dieliky sú vybavené otvormi, ktoré uľahčujú ich upevnenie o okolité predmety a nábytok. 

Po dokončení pretekárskeho okruhu sa deti naplno zabavia s červeným elektronickým autíčkom s vymeniteľnou modrou karosériou, ktoré dokáže jazdiť po dráhe aj dole hlavou a neprevráti sa. Po zapnutí spínača v jeho zadnej časti sa začne pohybovať a svieti prednými a zadnými svetlometmi, takže deti majú skvelý zážitok z pretekov aj počas tmavých zimných večerov. Autodráha dokáže rásť spolu s dieťaťom - v našej ponuke nájdete aj doplnkové diely, s ktorými si deti môžu dráhu ľubovoľne predĺžiť. Pre hru viacerých detí dá kúpiť aj ďalšie autíčko z rady FleXtrem s vymeniteľnými karosériami.

Náhradné diely k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Set Smoby 72 častí v 172 cm dĺžke

Využite skvelú príležitosť a prekvapte svoje deti náhradnými dielmi k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby. So sadou 72 farebných dielikov dokáže vaše dieťa predĺžiť svoju pôvodnú autodráhu až o 172 cm. Vďaka tomu môže uplatniť všetku svoju kreativitu pri vytváraní novej, zložitejšej dráhy, po ktorej bude uháňať jeho autíčko. Súpravu tvorí 18 červených, 18 modrých, 18 zelených a 18 žltých stavebných dielov, ktoré sú vyhotovené z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk. Jednoducho sa spájajú a každý z nich je vybavený otvorom pre ľahšie upevnenie o rôzne prekážky. 

Pri skladaní stavebnice sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže naplno rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu pri výstavbe adrenalínovej autodráhy. Hra na povolanie závodníkov a konštruktérov pomáha deťom priblížiť sa k svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe dráhy pre svoje autíčka.

Náhradný diel fixácia k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Fixing Set Smoby 5 dielov k vytvoreniu kreácií 

Skladajú vaše deti flexibilnú dráhu a potrebujú ďalšie doplnky pre jej lepšie ukotvenie? Náhradný diel, 5-dielna fixácia k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby pomôže deťom lepšie využiť ich fantáziu a kreativitu pri vytváraní atraktívnejšej a zložitejšej dráhy. Dieťa dokáže s fixáciou jednoducho manipulovať, je prispôsobená pre malé detské rúčky. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje k rôznym prekážkam a umožňuje malým technikom skúšať nové tvary pri stavbe trate. 

Náhradný diel výhybka k flexibilnej autodráhe FleXtrem Discovery Multi-Circuits Set Smoby 6 dielov k vytvoreniu križovatiek

Prekvapte svojich malých konštruktérov kvalitným náhradným dielom - výhybkou, ktorá je perfektným rozšírením k autodráhe FleXtrem Discovery od francúzskeho Smoby. Vďaka nadčasovej 6-dielnej súprave si vaše dieťa dokáže pripevniť výhybku k dráhe a meniť smer jazdy pretekárskych autíčok ako na skutočnej križovatke. Naplánujú najlepšie miesto na umiestnenie výhybky a naplno tak využijú svoju fantáziu a technickú predstavivosť pri stavbe komplexnejšej autodráhy. Dieťa dokáže s výhybkou jednoducho manipulovať, je prispôsobená pre malé detské rúčky. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje na dráhu. 

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka612 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.